Salone „Roca“ – viskas vonios kambariui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Jaukų, patogų ir elegantišką vonios kambarį įsirengti galima apsilankius vos viename salone – „Domus“ galerijoje Vilniuje įsikūrusio UAB „Eldoris“ salono „Roca“ lankytojai gali rasti viską – nuo santechnikos prekių iki vonios kilimėlių.

„Savo klientams galime pasiūlyti vizualizacijos paslaugas, apskaičiuoti, kiek ir kokių priemonių, dekoro elementų reikės, ir padėti visa tai išsirinkti čia pat – mūsų salone“, – sako „Roca“ prekybos salono vadovas Gintautas Šauklys.

Plytelės ne tik voniai

Pasak UAB „Eldoris“ direktoriaus Aldo Rudzevičiaus, dauguma keraminių ar akmens masės plytelių gerai atlieka savo funkcijas, tačiau norint išskirtinio vonios kambario dizaino, verta rinktis geriausių gamintojų tiekiamą produkciją. „Daug žmonių vengia tokių salonų, nes bijo, kad plytelės ar kitos vonios kambario apdailos priemonės bus tiesiog neįperkamos.

Mes prekiaujame įvairaus kainų lygio, bet visada tik aukščiausios kokybės prekėmis“, – patikino A. Rudzevičius. Salone „Roca“ prekiaujama daugiausia itališkomis ir ispaniškomis keraminėmis bei akmens masės plytelėmis, poliruotomis akmens masės plytelėmis, stiklo blokeliais, mozaikomis, dekoro elementais, išsiskiriančiais ypatinga spalvų, formų, faktūrų įvairove.

Norintieji gali įsigyti ir marmurinių, smiltainio plytelių, susikurti tiek moderniai minimalistinio, tiek itin puošnaus stiliaus vonios kambarį. Be to, „Roca“ neapsiriboja plytelėmis, skirtomis tik vonios kambariui, – salono lankytojai gali išsirinkti grindų ir sienų plytelių visų namų apdailai, taip pat lauko darbams skirtų plytelių.

 

Ir unitazas, ir praustuvas

„Viena labiausiai išskirtinių mūsų prekių – modernus ekologiškas gaminys, leidžiantis taupyti tiek vandenį, tiek energiją, tiek vietą vonios kambaryje. Unikalus produktas „W+W“ jungia unitazo ir praustuvo funkcijas, taip leisdamas sutaupyti iki 25 proc. vandens, palyginti su įprastu unitazu“, – sako UAB „Eldoris“ direktorius A. Rudzevičius.

Modernaus dizaino gaminys gali veikti dviem režimais – unitazas gali naudoti švarų vandenį iš vandentiekio arba praustuve panaudotą ir per filtrus išvalytą vandenį, patenkantį į rezervinį bakelį. „W+W“ praustuve panaudotas vanduo specialia valymo sistemą, yra dezinfekuojamas, kaupiamas nedidelėje talpoje, o iš jos jau švarus patenka tiesiai į unitazo bakelį. Šis gaminys išsiskiria itin patraukliu dizainu, neužima daug vietos, todėl idealiai tinka ir nedidelėms erdvėms.

Svarbiausia – aukšta kokybė

Teikiantieji pirmenybę klasikiniams gaminiams salone „Roca“ tikrai ras sau tinkamų vonios kambario baldų, santechnikos prekių ir aksesuarų. „Esame labai patenkinti vokiečių įmonės „Keuco“ vonios spintelėmis iš aliuminio su vidiniais ir išoriniais veidrodžiais. Jos yra ypač lengvos, grakščios, patvarios ir išsiskiria aukšta kokybe“, – sako prekybos salono „Roca“ vadovas G. Šauklys.

Šio gamintojo vonios spintelės su nerasojančiais veidrodžiais yra itin patogios naudoti, jos kartu su veidrodžiais ir apšvietimo elementais gali būti montuojamos į sienų nišas ir taip taupyti erdvę. „Minimalistinis šių spintelių ir veidrodžių dizainas visada madingas ir stilingas, o funkcionalumas, kokybė iškelia juos aukščiau už analogiškus kitų gamintojų produktus“, – sako G. Šauklys.

Salone galima rasti tiek išskirtinių sendintų, bronzinių vandens maišytuvų ir retro stiliaus vonios aksesuarų, tiek itin modernių gaminių. „Roca“ prekiauja voniomis ir praustuvais, pagamintais iš ketaus, akmens masės, be to, siūlo ir nestandartines lietuvių gamybos dušo kabinas.

„Mes galime pasiūlyti viską, ko reikia vonios kambariui įrengti – ne tik pačią vonią, plyteles ar santechniką, bet ir įvairių sklendžių, montavimo detalių. Pirkėjui tereikia apsilankyti viename salone – nebūtina gaišti laiko, bandant susikomplektuoti vonios kambarį, lakstyti po skirtingas parduotuves“, – tikina prekybos salono „Roca“ vadovas G. Šauklys.

 

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Šią informaciją be raštiško kompanijos "Super namai" sutikimo naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse griežtai draudžiama. Gavus sutikimą, nurodyti šaltinį.