Rausvai neoniniai prisilietimai buto interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Daugiau pastudijavus buto interjerą, galime pastebėti, kad rausva spalva turi spalvą kolegę ar beveik kaimynę – purpurinę (magenta) spalvą.

 

Purpurinė spalva yra paskutinė spalvų spektro spalva. Purpurinė yra sukuriama raudonos spalvos, pražingsniavus visų spalvų ratu ar spektru: oranžine, geltona, žalia, mėlyna, ir iš kitos spalvų rato pusės prisiliečiant violetinei spalvai. Purpurinė spalva – tai kūryba ir saviraiška.. už jos transcedencija. Išėjimas iš spalvų rato,… išėjimas iš gimimų ir mirimų rato..

 

Bet grįžkime atgal į mūsų realybę. Pavaikštinėkime po butą. Apžiūrėkime buto interjerą, subtilų menininkės sielos išraiškos spalvomis, interjero detalėmis bei interjero aksesuarais kampelį.

 

 

 

 

Bioenergetiškai (fengšui principai, či energija) įdomi interjero detalių kompozicija žemiau esančioje virtuvės interjero nuotraukoje.

 

Pirmas įspūdis super didelė šakutė, kabanti ant sienos savo dantukais nukreipta žemyn. Pirmas įspūdis: „Oh, bloga energija..“. Akimirksniu iškyla mintis: kodėl šakutė nukreipta žemyn?.. į ką ji nukreipta?.. į pupeles, į maisto produktus. Filosofinį traktatą galėtume parašyti apie šią interjero detalių susitikimo erdvėje ir plokštumoje vietą. Trumpai, valgymas dvasinei būtybei yra tik veikla, reikalinga pamaitinti kūną, degalais papildyti „automobilį“. Ir tokia yra virtuvės kambario paskirtis.

 

Ir stebuklingas fengšui gelbėjimosi ratas, – ant šaldytuvo durelių maža šakutė savo dantukais nukreipta jau aukštyn. Šakutė jau subtilesnė, tiksliau tik šakutės paveiksliukas. Grubi materija (maistas) perdirbama ir transformuojama į subtilesnes mintis, idėjas. Ir šioje minties kelionėje rausvai šviečiančios neoninės detalės rodo kryptį. Jūs nenusileisite, nenukrisite žemiau „grindų“. Rausva neoninė taburetė kelia mintį aukštyn, neoninis vien savo spalva rankas džiovinantis rankšluostėlis, ir Jūs matote popierinę šakutę, jau tik šakutės idėją ar konceptą, keliančią či aukštyn.

 

Rausvas laidas parodo dar vieną momentą. Visa tai „kabo“. Mums atrodo, kad daiktai materialioje visatoje stovi, laikosi stabiliai ant grindų, ant žemės, ant Žemės. Iš tiesų daiktai kabo, bet tai jau Tao ar aukštesnis Fengšui, ir tik žodžiais tai apsakyti sunkoka.

 

 

Teigiamos energijos, či, fengšui medinis paukščiukas.