„Pušų šešėlyje” – nauji namai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tai 244 m 2 plotą turintis namas, kuriame savo gyvenimą kuria ir puoselėja graži šeima, o mes prie jų svajonių namo galėjome prisidėti įrengdami faneruotas duris su paneliais iki lubų.

 

Svarbiausia užduotis kuriant šio namo interjerą – suprojektuoti patogiai gyvenamas erdves. Svarbu įsiminti esminį principą – dizaineriai nekuria interjerų pagal slaptą taisyklių rinkinį.

 

Juk žmogus – tai kūrybingumu pasižyminti būtybė, mėgstanti įsivaizduoti, svajoti ir tyrinėti, vadovautis intuicija.

 

Turimi baziniai principai, kaip kurti namų interjerą, neretai tampa puikiu atspirties tašku renkantis baldus ir kuriant namų interjerą, net jei kai kurie iš jų nėra idealiai tinkami tam tikrai erdvei, tačiau ir galime mes atskleisti savo kūrybingumą.

 

Kadangi dizainerėms reikėjo pirmame aukšte reikėjo atskirti prieškambarį nuo svetainės, darbo kambarį įrengė pagrindinėje namo erdvėje esančioje antresolėje, o antresolės ir atviros laiptinės turėklus suprojektavo iš stiklo. Dizainerių kūrybiškumas pasireiškė ir pirtyje, kur įrengė stiklo sienas.

 

O dabar kilkime aukštyn – antrame aukšte šeimininkų miegamasis ir vonios kambarys buvo apjungti, ir kartu atskirti skaidria stiklo pertvara. Taip pat buvo suprojektuota drabužinė. Galiausiai, jaunuolio kambarys padidėjo sujungus du šalia esančius kambarius. Pasak interjero dizainerių Daivos ir Audronės: “visos interjero medžiagos ir spalvos parinktos atsižvelgiant į bendrą namo nuotaiką.”

 

 

O mes džiaugiamės galėję prisidėti prie vienų iš svarbiausių namų funkcijų – durų, kurios padeda atrasti naują pasaulį.

 

Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS