Puošiame namus fotodrobėmis

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

"Zoombook" specialistai siūlo šiuos sprendimus.

„Instagram“ fotodrobės

Nuotraukos su joms pritaikytais rėmeliais bei filtrais iš jūsų telefono gali būti perkeltos ir ant svetainės ar miegamojo sienos. Susikurkite didesnio formato fotodrobę su mozaika iš gausybės mažų „Instagram“ nuotraukėlių. Išskirtinius kadrus galite spausdinti ir ant atskirų, kiek mažesnio formato fotodrobių. Tokiu būdu ne tik šiuolaikiškai papuošite namų interjerą, bet ir pasidalinsite savo įamžintomis akimirkomis su jus aplankančiais svečiais.

Šeimos narių fotodrobės

Esame įsitikinę, jog ant jūsų svetainės lentynos ar naktinio staliuko stovi bent kelios įrėmintos šeimos nuotraukos. Pačius įdomiausius bei šeimyniškiausius portretus siūlome perkelti ant fotodrobės ir suteikti namams dar daugiau šilumos. Pasirinkite skirtingų formatų drobes, sukurkite gražią kompoziciją ir papuoškite tuščias sienas šeimos narių šypsenomis.

Fotodrobė su vaiko piešiniu

Laimei, dar ne visi vaikai yra paskendę išmaniųjų telefonų pasaulyje, ir kai kurie iš jų vis dar labai mėgsta piešti. Jei ir jūsų šeimoje yra mažasis Da Vinčis, neleiskite jo piešiniams dulkėti stalčiuose. Išsirinkite gražiausią kūrinį, jį nuskenuokite ar nufotografuokite ir įamžinkite fotodrobėje. Dekoruokite jomis vaiko kambarį, arba padovanokite drobę seneliams – jie be galo apsidžiaugs. Vaikui taip pat galite sukurti drobę su abėcėle, gyvūnais bei jų pavadinimais, mylimiausiais animacinių filmų veikėjais.

Namų taisyklės

Ant fotodrobės galite atskleisti ir tam tikras namų taisykles, kurių stengiatės laikytis. Tačiau tai nebūtinai turi būti priminimai, tokie kaip: „nepamirškite išsiplauti indų“ ar „netriukšmaukite po vidurnakčio“. Ant drobės užrašykite paprastas žmogiškąsias vertybes, kuriomis vadovaujatės, sukurkite linksmų ar net juokingų idėjų. Skirtingoms frazėms pritaikykite įvairius šriftus ir gražiai jas sukomponuokite.

Fotodrobė su jūsų augintiniu

Iš darbo grįžtate pavargę, o jus pasitinka nuolatos besidžiaugiantis šuo? Šaltais žiemos vakarais jums šonus šildo murkiantis pūkuotas katinas? Tuomet verta vieną fotodrobę paskirti ir savo mylimiems augintiniams. Pasirinkite gražią savo keturkojo draugo nuotrauką, arba nusifotografuokite kartu su juo. Ant paveikslo galite pridėti ir trumpą tekstą apie augintinį bei jo vaidmenį jūsų šeimoje.

Atostogų fotodrobė

Turite keletą žavių nuotraukų iš praėjusios išvykos ar įsimintinų atostogų? Sukomponuokite vaizdus keliose fotodrobėse. Pasirinkite labiausiai žadą atimančius horizontus, gražiausias pilis ir senamiesčius, ar tiesiog įsimintinas akimirkas. Kurdami vaizdų koliažą, stenkitės, jog tarpusavyje derėtų nuotraukų atspalviai ar stiliai, tačiau nebijokite pažaisti ir su kontrastais. O jeigu, sujungus kelis vaizdus, pavyks papasakoti ir trumpą istoriją, garantuojame, jog sulauksite susidomėjusių svečių klausimų.

Virtuvės puošmenos

Paįvairinti virtuvės interjerą galite ne tik mediniais šaukštais ar prieskoninių žolelių vazonėliais. Sukurkite keletą mažo formato fotodrobių su jūsų gamintų skanėstų nuotraukomis, estetiškai nufotografuotu maistu, ar trumpais virtuvės patarimais. Tegul tokie vaizdai žadina apetitą ir skatina gaminti namuose.

Fotodrobės su citatomis

Kartais tam, kad nusišypsotumėme, tereikia tik trumpos motyvuojančios minties. Sugalvokite originalią idėją arba pasiskolinkite išmintingų žmonių citatą ir perkelkite ją ant nuotraukos. Rašyti tekstą galite ir pačioje fotodrobių kūrimo programoje. Na, o jei esate kino fanas, galbūt norėsite savo namuose pakabinti citatą iš mėgstamiausio filmo. Svarbiausia – nebijoti kurti ir eksperimentuoti. Juk pats Enšteinas yra pasakęs: „Logika nuves tave nuo A iki B, o vaizduotė – visur“.