Prieškambaris – pirmas jūsų namų istorijos puslapis

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Savo namų stilistiką, nuotaiką bei atmosferą kuriate Jūs, o prieškambaris – tai pirmas Jūsų kuriamos istorijos puslapis, tad nepalikite jo tuščio. Didelių pastangų ir išlaidų jis nepareikalaus – užtenka kelių detalių ar atitinkamų spalvų derinių, ir Jūsų namai jau turi tvirtą savo pareiškimą! Tereikia išsirinkti, koks jis ir kaip jis atspindės Jūsų šeimos veidą. Nebijokite išlipti iš standartų rėmų, ir rezultatai Jus maloniai nustebins!

Fantazijų pilni namai

Dideli paveikslai papildomi filmų, spektaklių plakatų, žemėlapių, svajonių, mažų paveiksliukų ir senovinių daiktų, prikeltų naujam gyvenimui. Čia vyrauja išraiškingos komodos, krėslai, paltų pakabos, batų dėžės ir mažos detalės, sustiprinančios šiuolaikiškai bohemišką nuotaiką ir išskiriančios šių namų prieškambarį iš kitų.

 

 

Pats koloritas iš esmės nėra griežtas – kūrybingą, žaismingą, jaukią spalvų bei formų nuotaiką sukuria tvarkinga netvarka, kuri tarsi atsitiktinai, bet nepriekaištingai sustato viską į vietas. Keli elementai paverčia įžanginę namų erdvę mažu fantazijų ir beprotiškų planų muziejumi. Tai rodo, kad namų šeimininkai pasaulietiški, gerbiantys ir garbinantys meną, išsilavinę, laužantys standartus, drąsūs ir kalnus verčiantys žmonės.

 

Lakoniškos istorijos

Balta ir juoda – kone mėgstamiausias šių laikų spalvų derinys. Jis byloja apie žmonių pervargimą nuo intensyvaus informacijos srauto, taip vengiama daiktų, spalvų ir raštų triukšmo. Minimalistinis prieškambaris – iš pirmo žvilgsnio atrodo paprasta užduotis, tačiau ji reikalauja ne mažiau meistriškumo nei įvairių spalvingų elementų įkomponavimas mažoje erdvėje.

 

Čia be galo svarbi kiekviena detalė – lauko drabužių kabliukai, lentynos ir tai, kas jose, batų vieta, kilimėlis prie durų, net ir mažiausi aksesuarai. Baltame fone kiekvienas daiktas atlieka pagrindinį vaidmenį, todėl nereikėtų persistengti su akcentais, užtenka vieno kito. Geriausia, kad jie atliktų naudingą funkciją, pavyzdžiui, raktų laikymo dėžutė su grafiškais užrašais, kalendorius, mažytė skelbimų lenta, kurioje galima palikti geros dienos palinkėjimą dar miegantiems mylimiesiems – visa tai gali tapti itin stilinga puošmena.

 

Meilės istorijas pasakojantys

Gaivaus vėjo, vingiuotų miško takelių smilgų kutenimo ir laiko su mylimaisiais pasiilgusiems labiausiai tiks šis meilės istorijų, šeimos nuotykių ir smagių vasaros atostogų prisotintas stilius.

 

 

Provanso detalės, pinti motyvai, kandeliabrai, laukinės gėlės, grakštūs baldai, pastelinių spalvų deriniai, artimųjų, draugų ir pačių namų gyventojų nuotraukos pasitinka tik įžengus į šią lengvumo ir ramybės kupiną erdvę. Tokio stiliaus prieškambaris nereikalauja daug detalių, tačiau visos jos turėtų turėti savo istoriją, galbūt parsivežtos iš romantiškų kelionių ar iš sodybos, kurioje laikas tarsi sustoja. Tai namai, kuriuose visada geras oras, skamba skardus juokas ir kvepia obuolių pyragais.

 

Pasitinkantys su raudono vyno taure

Dažnai bijome tamsių spalvų, ypač mažose erdvėse, tokiose kaip prieškambaris, tačiau baimė neretai nepagrįsta, jei silpnybę jaučiate Lyncho kuriamai atmosferai ir pašonėje turite profesionalą. Tamsūs atspalviai sukuria glamūrinę, prabangią, paslaptingą, mistišką, kartais kiek baugią, bet itin patrauklią nuotaiką.

 

Sodrios spalvos, sunkios medžiagos, raštai, paveikslai, šiuolaikiški minkštasuoliai su baroko prieskoniais, spintos, komodos, lietsargių dėklai, modernūs, net kiek pretenzingi šviestuvai – visa tai priklauso šiam prieškambariui. Čia namų šeimininkai jus pasitiks su raudono vyno taure ir aksominėmis šlepetėmis. Jeigu tonai, medžiagos ir akcentai sudėti tinkamai, tokie namai su tokia įžangine erdve gali puošti kiekvieno interjerų žurnalo viršelį.

 

Vitališka dvasia pavergiantys

Pastelinės spalvos, geometrinių formų raštai, šaižios linijos, perskrodžiančios baltą, nieko neįtariančią sieną, spalvoti paveikslai ir dar ryškesni jų rėmai, seni dalykai, derinami su naujais, rimti su linksmais, prabangūs su pigiais – atrodo, kad čia tikra visko maišalynė, tačiau pavergianti savo vitališka dvasia, sklindančiu intelektualumu bei išradingumu.

 

 

Detalių gali atsirasti įvairių, svarbu, kad jos būtų laiku ir vietoje, pavyzdžiui, smagus šokinėjimo žaidimas vietoje nuobodžių koridoriaus grindų, palinkėjimas atėjusiems svečiams ir t. t. Šis prieškambario stilius – vienas iš mažiausiai lėšų reikalaujančių, mat viską galima pasidaryti patiems. Kitaip tariant, namai lyg ir suaugusių žmonių, tačiau dar nepraradusių humoro jausmo ir jaunatviško šmaikštumo, o kas gali būti svarbiau už tai, kai pasaulyje tiek rūpesčių?

 

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Šią informaciją be raštiško kompanijos „Super namai” sutikimo naudoti kitose
žiniasklaidos priemonėse griežtai draudžiama. Gavus sutikimą, nurodyti šaltinį.