Patarimai, kaip įsirengti svetainę

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Dauguma žmonių pageidauja, kad svetainėje būtų kuo didesnė. Jei tik yra galimybė, projektuojant namą, svetainei yra skiriamas kaip įmanoma didesnis plotas, tačiau, jei tokių galimybių nėra, tuomet stengiamasi bent jau vizualiai padidinti šią namų patalpą. Bene pats paprasčiausias ir efektyviausias būdas, kaip tai galima padaryti, yra dideli svetainės langai. Jei norite dar įspūdingesnio vaizdo, jums pravers ir stiklinės durys.

Tiek dideli langai, tiek stiklinės durys vizualiai išplės jūsų svetainę. Langų bei durų rėmai – taip pat dėmesio verta detalė. Jei langai bei durys turės tamsių rėmus, būtina pabrėžti, jog visos jūsų pastangos vizualiai padidinti svetainę nueis perniek. Kad išvengtumėte šios klaidos, užsakykite langus bei duris baltais rėmais.

Užuolaidos, roletai ar žaliuzės puošia bet kurią namų patalpą. Kadangi svetainė yra matomiausia namų vieta, joje turėtų kabėti itin puošnios, prabangios užuolaidos, roletai ar žaliuzės. Savaime suprantama, šios interjero detalės turi derėti prie svetainės interjero.

Jei norite šiek tiek neįprasto varianto, jums puikiai tiks ryškių spalvų roletai, medžiaginės žaliuzės. Vis dėlto, harmoningiausią vaizdą sukursite tuo atveju, jei roletai ar žaliuzės bus panašios spalvos, kaip ir svetainės sienos. Tačiau vien tik dekoratyvių užuolaidų, roletų ar žaliuzių pagalba jaukios ir gražios svetainės nesusikursite – nepamirškite ir kitų interjero detalių (židinio, žvakidžių, paveikslų, šviestuvų, vazų, suvenyrų ir pan.).