Pamatykite: porelė investavo 20 000 svarų ir iš sunkvežimio susikūrė sau namus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tačiau vis daugiau drąsuolių keičia įsigaliojusias normas ir gyvena nuotykių pilnus gyvenimus be didelių įsipareigojimų. Taip, toks gyvenimas ne kiekvienam, tačiau Martin ir Lona yra vieni iš tų, kurie pasirinko būtent tokį gyvenimo būdą.

Ši drąsi porelė apskritai negyvena standartiškai – jų abiejų darbai yra susiję su pastoviu buvimu gamtoje, o savo pomėgiams mergina ir vaikinas skiria irgi nemažai laiko. Tad standartinis gyvenimas nuomojamame bute ar name, už kurį mokama paskola, natūraliai nebuvo jiems priimtinas. Vieną dieną vakarojant jie sugalvojo turėti namą ant ratų, kuris jiems leistų keliauti be suvaržymų. Kitą rytą idėja jų nepaliko, tad porelė nusprendė veikti.

 

Tada jie susirado sunkvežimį, kurį nusipirko internetu už 3600 svarų. Šis sunkvežimis kadaise išvežiojo duoną, o dabar tapo projektu “namai”.

 

Kadangi vaikinas ir mergina yra nagingi, visus darbus pasidarė patys. Martin pasirūpino visais konstrukciniais darbais, o Iona pasirūpino interjeru.

 

 

Visi darbai truko kiek daugiau nei 4 mėnesius, o sunkvežimis transformavosi į stilingus ir jaukius namus. Iš išorės ši transporto priemonė nelabai kuo skiriasi ir neišduoda, kas yra viduje.

 

O ten – įspūdingi ir pakankamai erdvūs namai. Nors tai ir namelis ant ratų, tačiau šioje erdvėje porai netrūksta nieko.

 

Graži ir pilnai funkcionali virtuvė, svetainė, kurioje gali apsistoti svečiai, tualetas, dušas ir jaukus ir erdvus miegamasis.

 

Sunku patikėti, kad kadaise tuščia priekaba gali taip neatpažįstamai pasikeisti.

 

Kiekviena detalė šiuose namuose yra ypatingai apgalvota, nes kiekviena spintelė ar lentyna privalo atlikti funkciją.

 

Porelė pripažįsta, kad jie yra pratę prie minimalistinio gyvenimo, tad šie nauji namai yra būtent tai, ko jiems ir reikia.

 

Miegamasis:

 

Dabar jaunuoliai keliauja po Europą ir neturi išleisti jokių pinigų nakvynei viešbučiuose.

Be abejonės, sunkvežimį reikia aprūpinti degalais, vandeniu ir t.t., tačiau šie kaštai porai yra nedideli.

 

Šiluma visiems namams aprūpinanti krosnis.

Saulės baterijos aprūpina būtiniausiu kiekiu elektros, o krosnelė apšildo visą patalpą efektyviai ir pigiai.