Pakeiskite savo miegamojo išvaizdą už 150 EUR

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Apie tokį miegamąjį svajoja daugelis. Vos keletas naujų detalių, nedidelis tam skirtas biudžetas ir truputis vaizduotės, tiek tereikia norint atsinaujinti savo miegamąjį. SENUKAI interjero dizaineris Igoris Sapovalovas pasakoja apie pokyčius neišleidžiant daugiau nei 150 EUR. Netikite, jog tai įmanoma? Pažvelkite į „Atsinaujink su Senukais“ laimėtojo miegamojo pokyčius.

Norintiems atsinaujinti, interjero dizaineris pateikia 5 patarimus nuo ko pradėti:

1. Patalynės spalvos ir medžiaga. Renkantis miegamojo kambario tekstilę (čia kalbame apie patalynę) svarbu atkreipti dėmesį į du pagrindinius dalykus: medžiagos kokybę bei spalvinę gamą. Maloni ir švelni patalynės medžiaga suteiks išskirtinį komforto jausmą, kuomet norėsite pailsėti po dienos darbų, tuo tarpu prie kambario dizaino spalviškai deranti tekstilė taupiai ir greitai atnaujins viso kambario išvaizdą. Jei kambario sienos bei užuolaidos spalvingos ir raštuotos – rinkitės lygios spalvos patalynę, jei kambaryje vyrauja pastelinės spalvos – tuomet galite paeksperimentuoti ir pasirinkti raštuotą tekstilę savo patalams.

2. Puri antklodė ir patogios pagalvės. Tobulam miegui užtikrinti be galo svarbu kokią patalynę išsirinksite.

3. Kilimas. Gražus, didelis kilimas greitai pakeičia bet kokio kambario išvaizdą. Derinkite jį prie užuolaidų arba kaip tik pasirinkite kaip ryškų, viso kambario akcentą.

4. Užuolaidos. Jei pro langus besiskverbianti rytinė saulė trikdo jūsų miegą, o atėjus pilnačiai negalite užmigti nes kambarys nušviestas mėnulio, būtinai įsigykite naktines arba tiesiog storo audinio užuolaidas.

5. Toršeras. Labai svarbus aspektas jūsų miegamajame yra apšvietimas. Naktį, prieš einant miegoti galima nejungti didžiųjų sieninių ar ant lubų montuojamų žibintų, o jaukią ir raminančią atmosferą sukurti su toršeru. 

 

Nuotrauka PO: