Oranžinė spalva miegamojo kambario interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Oranžinę spalvą panaudoti miegamojo interjere gana sudėtinga, nes oranžinė spalva skatina energingumą, kūrybiškumą, drąsą, ryžtingumą; skatina naujos gyvybės atsiradimą. Kitu požiūriu, miegamasis kambarys yra skirtas poilsiui, miegui. Matome, kad miegamasis kambarys atlieka mažiausiai dvi funkcijas žmogaus gyvenime. Kaip tai suderinti? Galbūt, savo pasirinktomis spalvomis miegamojo kambario interjerui dekoruoti, Jūs galite sustiprinti norimą funkciją, pvz. žalia spalva, daugiau ramybės, oranžinė – daugiau veržlumo.

 

Kaip išspręsti miego problemą oranžiniame miegamąjame? Gal tiesiog, išjungiant šviesą ir nugrimztant į sapnų karaliją, keliaujant iš oranžinės, į geltoną, žalią, mėlyną ir violetinę. Ir tegul aukso spalva apvainikuoja Jūsų sapnus.

 

Grįžkime atgal į oranžinį miegamąjį.

 

Keletas patarimų, jei apsisprendėte dekoruoti miegamojo kambario interjerą oranžine spalva ar jos atspalviais.

 

1. Pagalvokite, kiek daug oranžinės spalvos norėtumėte savo kambario interjere? Kad apsispręsti, atkreipkite dėmesį savo kambario dydį, ir į tai ar Jūs oranžinę spalvą kambario interjere naudosite kaip foną ar kaip akcentą.

 

2. Kokią oranžinę pasirinkti – beveik geltoną, apelsino, persiko ar beveik raudoną oranžinę? Tai priklausytų nuo Jūsų norų, gal net galimybių: kokio „oranžiškumo“ interjero detales, aksesuarus Jūs rasite nusipirkti ar „susikonstruoti“. Šiek tiek sušvelninti oranžinės spalvos jėgą gali pilki atspalviai. Todėl ypatingai gražūs oranžinės, pilkos spalvų deriniai interjeruose.

 

3. Tamsiai rudos, ar beveik raudonos spalvos medienos baldai; veidrodžių, paveikslų rėmai pratęstų oranžinės spalvos egzistenciją raudonoje ar rudoje spalvose.

 

4.  Kambario interjere galėtų atsirasti, oranžinės spalvos užuolaidos, lovos užtiesalai, pagalvėlės, ypač jei kambario sienos baltos ar pilkos spalvos.

 

5. Oranžinės spalvos karščiui atsvara galėtų būti vėsaus paviršiaus medžiagos, pvz. šilkinės pagalvėlės, patalynė, užuolaidos. Augalai savo žaluma ataušina oranžinės spalvos karštį ir įneša gyvybės į kambario interjerą.

 

Pastudijuokime, kaip oranžinė spalva panaudota, dekoruojant miegamųjų interjerus žemiau esančiose nuotraukose.