Nuostabus butas vienoje gražiausių Vilniaus gyvenviečių

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Beveik 100 kvadratinių metrų butas yra viršutiniame triaukščio namo aukšte. Kvartalo statytojai pasirūpino nepriekaištingu suplanavimu – bute yra antresolė, todėl gyvenamosios ir poilsio erdvės yra tarsi padalintos.

 

Maža to – toks architektūrinis sprendimas išplečia erdvę, nes aukštos lubos ir panoraminiai langai leidžia būstą pripildyti natūralios šviesos. Pagrindinėje buto erdvėje yra su virtuve ir valgomuoju sujungta svetainė. Iš čia galima patekti į erdvų balkoną, kuriame šiltuoju metų laikotarpiu galima mėgautis mišku prisotintu oru, o žiemą grįžti atgal į svetainę, kur šildys židinys, o akis džiugins pro panoraminius langus atsiveriantis gamtos peizažas.

 

 

Kitoje apartamentų pusėje, šiek tiek nuošaliau nuo svetainės šurmulio, įrengtas suaugusiųjų miegamasis ir vaikų kambarys.

 

 

Daugiau informacijos apie butą, jo nuotraukų ir kainą rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

 

Pakilus mediniais laiptais į antresolę, pasitinka įvairių knygų nugarėlės. Būsto šeimininkai čia įrengė minibiblioteką ir darbo kabinetą, kuris nuo pašalinių akių paslėptas sienos nišoje, tad jei reikės laiko susikaupti ir ramybės, čia jos bus. Buto erdvės įrengtos skoningai, jos neperkrautos nei baldais, nei daiktais.

 

 

Prie smėlio spalvos medinio parketo priderinti mediniai baldai, o polinkį į modernią klasiką išduoda pakloti kilimai. Kiek žaismingesnis, kaip ir priklauso, yra vaikų kambarys – jis dekoruotas rožiniais atspalviais, tokios pat spalvos kilimais ir krentančiais šviestuvais.

 

 

Šią vietą ypatingą daro tai, kad „Verkių slėno“ kvartalą sudaro tik devyni namai: aplink, be Vilniaus Kalvarijų bažnyčios, nėra kitų pastatų, automobilių judėjimas irgi ribotas, todėl čia gyvenantys žmonės turi privilegiją mėgautis žalumos pilnu užmiesčio gyvenimu. Saugumą ir ramybę didina tai, kad visa kvartalo teritorija yra aptverta, ji stebima vaizdo kameromis ir apsaugos darbuotojo.