Norite moteriško interjero dizaino savo namuose? Štai, kaip jį sukurti!

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kiekvienas stilius, forma, spalva, medžiaga ir tekstūra gali vienodai patikti abiem lytims. Moteriškame kambaryje dažnai vyrauja švelnios, prislopintos spalvos, pavyzdžiui, šviesios pastelinės ir kreminės neutralios, tačiau tai nereiškia, kad nėra vietos ryškiems atspalviams. Iš tiesų ryškūs tonai, pavyzdžiui, sodri rožinė ar intensyvi violetinė, puikiai tinka moteriškiems interjero projektams. Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį, kuriant moterišką interjerą namuose?

Norite moteriško interjero dizaino savo namuose? Štai, kaip jį sukurti!

Tradicinės medžiagos ir metalai

Briaunuotas krištolas, paauksavimas, veidrodis ir marmuras – tai tik keletas tradicinių medžiagų, susijusių su moteriškais kambariais. Jos gali suteikti erdvei galutinį dizaino akcentą, kurio neįmanoma pasiekti su niekuo kitu.

Be medžiagų, svarbu atkreipti dėmesį ir į naudojamus metalus. Poliruotas žalvaris, baltas metalas ir poliruotas chromas yra universalūs, labai tinkami metalai moteriškam interjerui.

● Keletas poliruoto žalvario detalių kištukiniuose lizduose, jungikliuose ir kitose interjero detalėse sukuria rafinuotą ir prabangią išvaizdą.
● Poliruotas chromas yra universaliausia metalo apdaila, tinkanti visiems išskirtiniams, taip pat šiuolaikiškiems ir moderniems namams.
● Baltas metalas padeda išlaikyti neutralumą visuose namuose, tačiau nėra perkrautas. Šią spalvą galima įnešti į likusį interjerą su baldais ir dekoratyviniais aksesuarais.

Nebijokite gėlių raštų

Gėlių raštai yra puiku, bet nedidelėmis dozėmis. Jei renkatės didelius žiedus, naudokite juos vienoje vietoje ir paverskite ją pagrindiniu kambario tašku. Mažesnės gėlės paprastai primena mums močiutes, tačiau jos nebūtinai turi būti senamadiškos. Gudrybė – neleisti joms pasiklysti tarp ryškių baldų. Mažesnės gėlės turėtų gyventi ramioje santūrioje erdvėje.

Svarbiausi aksesuarai

Moteriškam dekorui reikalingi gražūs, elegantiški aksesuarai. Nebijokite maišyti raštų ir spalvų – tai pasakytina apie patalynę, kilimėlius ir užuolaidas. Raštuota antklodė ir ryškių atspalvių ar grafinių raštų pagalvėlės suteiks šiek tiek bohemiško šmaikštumo. Šilkinės, minkštos ar megztos pagalvėlės, sieniniai plakatai, šviestuvai, artefaktai, kai kurie rankų darbo dirbiniai, kūrybingi nuotraukų rėmeliai, papuošalai šioje kategorijoje ir dar daug kitų dalykų gali būti derinami norint moteriškai papuošti kambarį.

Rožinė, violetinė ir visi jų atspalviai

Niekas taip neprimena mergaitiškumo, kaip rožinė spalva. Tai nereiškia, kad vyrai negali ar neturėtų naudoti šios spalvos savo gyvenimo elementuose. Tiesiog rožinė, o dažnai ir violetinė, jau seniai siejama su viskuo, kas moteriška. Taigi, jei norite moteriškų vibracijų, greitas ir paprastas būdas – rinktis rožinės arba violetinės spalvos dekorą. Be to, nepamirškite visų šių spalvų variacijų – nuo pastelinės rausvos ir koralinės iki rožinės, fuksijų, alyvų ir dar daugybės kitų.

Būtinas atributas – kilimai

Koks kambarys be kilimo? Šaltesniais mėnesiais jie ne tik suteikia kambariui taip reikalingos šilumos, bet ir pagyvina patalpos išvaizdą. Kilimai taip pat yra puikus būdas paslėpti grindų dangos netobulumus, todėl jei turite vietų, kurioms reikia dėmesio, drąsiai pridėkite spalvingą kilimą ant viršaus.

● Ryškiaspalvis kilimas – puikus būdas bet kokiam kambariui suteikti asmeniškumo, be to, jis gali būti naudojamas kaip likusio dekoro pagrindas.
● Juodai baltas zigzago formos kilimas nuostabiai atrodytų modernioje svetainėje.
● Rausvas kilimas puikiai tiktų miegamajame ar vaikų kambaryje.

Viskas yra arba minkšta, arba blizga

Išryškinti išlinkimus, kad atrodytumėte moteriškesni, mokoma fotografijoje, madoje ir net interjero dizaine. Vyriškas dekoras reikalauja drąsių švarių linijų ir geometrinių formų. Moteriškas dizainas yra priešingas. Norisi išlenktų baldų kraštų, o ne stačiakampio formos dėžės. Apskritimus taip pat norisi įtraukti į dekoratyvinius elementus, pavyzdžiui, veidrodžius, meno kūrinius, akcentines pagalvėles ir pan. Žinoma, visiškai griežtų formų neatsisakykite – kiekviename kambaryje reikia pusiausvyros ir tiesių bei kreivų linijų derinio.

Erdvės, kurios atrodo minkštesnės, atrodo ir labiau kviečiančios. Jaukesnę išvaizdą galite pasiekti naudodami tekstūrą. Galite turėti apmušalų ir pagalvių, pagamintų iš aksomo, trikotažo ir siuvinėto audinio. Pūkiniai baldai taip pat yra moteriško interjero dizaino pagrindas. Šie audiniai yra švelnūs bei tekstūriški liečiant, taigi ir akims. Tokios medžiagos kaip plunksnos ir dirbtinis kailis taip pat suteikia kambariui minkštumo. Tai nebūtinai turi apsiriboti vien audiniais, juos taip pat galite naudoti šviestuvuose, liustruose ir kituose aksesuaruose.

Kitas moteriškos estetikos aspektas – blizgūs ir poliruoti paviršiai. Nenuostabu, kad kristalai ir blizgučiai ar auksas suteikia žavesio ir moteriškumo. Subtilesnės medžiagos, kurios taip pat suteikia poliruotą išvaizdą, yra marmuras, veidrodžiai ir šilti metalai. Žinoma, didžiausią blizgesį pasieksite ir labiausiai kambarį papuošite pačios dėvėdamos elegantiškus aksesuarus. Tai galėtų būti gražus žiedas ar kitas prabangus papuošalas.