Netradiciniai interjero elementai iš natūralaus akmens

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Natūralaus akmens palangės, stalviršiai, grindys, laiptai, vonios kambario detalės, židinių apdaila – šiuos interjero elementus galime rasti ne vienuose namuose. Jie vertinami dėl nesudėtingos priežiūros, ilgaamžiškumo, puikių estetinių savybių.

Dizainerė Laima Kirkutienė siekiantiems sukurti išskirtinį interjerą rekomenduoja netradicinius sprendimus iš natūralaus akmens – lentynėles, stovus gėlėms, vazonus ir kitus dirbinius, kuriuos gamina UAB Veritas ana meistrai. Smulkios natūralaus akmens interjero detalės puikiai dera su kitais akmens dirbiniais, esančiais namuose.Tačiau jos gali ypač pagyvinti ir interjerą, kuriame vyrauja kitos apdailos medžiagos – medis, keramika, tekstilė.

 

UAB Veritas ana dizaineriai siūlo keletą sprendimų, kaip panaudoti akmenį. Jie padės paįvairinti ir atnaujinti jau esamą interjerą ar sukurti naują.

 

Jei jūsų namuose yra nišų, jas galima dekoruoti išraiškingo piešinio natūralaus akmens plokšte. Siekdami didesnio efekto, nišoje galite įrengti apšvietimą, lentynėlę, dekoro detales.

 

 

Ieškantiems originalių baldų ir netradicinių sprendimų siūlome miegamajame spinteles prie lovų pakeisti stilingais naktiniais staliukais, dengtais natūralaus akmens stalviršiais. O pritaikę tinkančios formos akmens lentynėlę ar veidrodį akmeniniais rėmais sukursite vientisą ir elegantišką interjerą.

 

Apsilankę UAB Veritas ana salone (Kalvarijų g. 49, Vilniuje) ar internetiniame tinklapyje www.veritas.lt galėsite susipažinti su įvairesnėmis akmens panaudojimo galimybėmis ir interjero sprendimais.