Nauji metai – puikus laikas savo namams suteikti kitą įvaizdį

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Laimei, nauji metai gali būti kaip tik tai, kas atneš šviežią, naują pradžią ir naujas galimybes. Tad, jei esate pasiryžę pokyčiams, jau laikas pradėti planuoti, ką norėtumėte patobulinti savo namuose ateinančiais metais. O jei idėjų trūksta, skaitykite toliau – šiame straipsnyje pateiksime keletą jų!

Sukurkite papildomos vietos daiktams laikyti

Vienas lengviausių ir greičiausių būdų, kaip į namus įnešti šviežumo pojūtį – atsikratyti nereikalingų daiktų ir susitvarkyti. Greičiausiai dažnas žmogus prisipažintų, jog namuose turi ne vieną daiktą, kurio jau ilgą laiką nebenaudoja, bet vis negali su juo atsisveikinti. Naujieji metai puiki proga tai padaryti!

 

Atsikratykite nereikalingų daiktų, taip atlaisvindami vietą ir suteikdami kambariui daugiau erdvės. Taip pat atkreipkite dėmesį, kurios jūsų namų erdvės nuolat atrodo netvarkingai – galbūt čia reiktų naujos spintelės ar kelių pakabinamų lentynų, kuriose galėtumėte susidėti visus reikalingus daiktus? Daiktus grupuokite, o sudarytas grupes sudėkite į gražius pintus krepšius ar dėžutes, kurios sukurs žymiai tvarkingesnį vaizdą.

Šviesūs namai – jaukūs namai

Dabar, kai tiek daug laiko praleidžiame namuose, labai svarbu, jog gautumėme reikiamą kiekį dienos šviesos. Natūrali dienos šviesa yra nepaprastai naudinga ne tik dėl to, jog pagerina mūsų emocinę savijautą, bet ir dėl to, jog jos pagalba galime savo namams suteikti visai kitokį įvaizdį. Šviesa padeda sukurti didesnės erdvės iliuziją ir atneša jaukumo. Tiesa, kartais, net ir išbandžius visus patarimus, šviesos pro langus nepatenka tiek, kiek norėtume. Tokiu atveju puikiai pasitarnaus dirbtinis apšvietimas.

 

 

Dabar yra neįtikėtinai daug technologijų, kurios leidžia pagal poreikį reguliuoti šviesos ryškumą, toną ar net spalvą, todėl tinkamą apšvietimą išgauti yra išties paprasta. Beje, nepamirškite, jog svarbų vaidmenį namų interjere vaidina ir šviestuvų dizainas. Rinkitės tokį, kuris papildytų ir derėtų prie likusio namų vaizdo. O, jei kaip tik galvojate atsinaujinti, lubiniai šviestuvai iš Varle.lt bus būtent tai, ko jums reikia!

Atnaujinkite baldus

Jei namuose turite baldų, kurie jums jau itin įgriso, dabar yra pats tinkamiausias laikas, kada galite juos atnaujinti. Ir atnaujinti tikrai nebūtinai reiškia pakeisti naujais. Baldų perdažymas yra vienas iš būdų, kaip galite juos pakeisti, neišleidžiant daug pinigų. Be abejo, tai užima šiek tiek laiko, tačiau, net jei ir prieš tai niekada nesate užsiėmę įvairių daiktų dažymu, patikėkite, tai visai nesunku, o rezultatas tikrai nudžiugins. Kaip bebūtų, kai kurių baldų taip lengvai atnaujinti neišeina.

 

Tarkime, jei turite sofą, kurios gobelenas jau yra susidėvėjęs, pervilkti ją nauja medžiaga patiems greičiausiai nepavyks – šį darbą reikės patikėti profesionalams. Visgi, prieš tai dar apgalvokite, galbūt tokiu atveju verčiau ją pakeisti nauja ar vietoj jos įsigyti minkštą kampą? Varle.lt internetinėje parduotuvėje minkštų kampų kaina išties prieinama kiekvienam.

 

Investuokite į naują kilimą

Norint atnaujinti kažkurį namų kambarį, dar vienas puikus pasirinkimas – įsigyti kilimą. Galbūt niekada nepagalvojote apie tai, tačiau kilimas iš tikrųjų gali būti nuostabus kambario elementas, iki galo išpildantis jo interjerą ir suteikiantis visai kitokį įvaizdį. Kokį kilimą rinktis, priklauso nuo jūsų norų ir poreikių. Jei kambarys alsuoja elegancija ir yra žemiškų spalvų, galbūt geriausiai tiks šviesios spalvos kilimas. Tuo tarpu, jei kambarys gana paprastas ir norisi į jį įnešti daugiau gyvybės, idealus variantas – ryškus, įdomiais raštais margintas kilimas, kuris tikrai nesunkiai taps pagrindiniu erdvės akcentu.

 

Šiuo metu kilimų pasiūla yra be galo didelė, tad išsirinkti patį tinkamiausią tikrai nebus sunku. Tikimės, jog šie keli patarimai pagelbės jums ir suteiks naujų minčių, kaip galėtumėte savo namus paversti tokiais, kuriuose visada būtų malonu būti. Nebijokite eksperimentuoti ir naujus metus pasitikite pilni idėjų bei tikslų!