Natūralios medžiagos ir paviršiai namo interjere Menorkoje

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Sunku pastebėti, kad kambaryje, priešais įėjimo duris yra virtuvės erdvė. Ilgas medinis stalas su keturiomis raudonomis kėdėmis – valgomasis stalas. Tik geriau įsižiūrėjus į kambario detales, ant sienos galima pastebėti medinę garų surinktuvo apdailą. Galbūt virtuvė “išsisklaidė erdvėje”, nes nėra pakabinamų virtuvinių spintelių. Ant grindų stovinčios virtuvės spintelės palaipsniui virsta lentynomis svetainės erdvėje.

 

Ant mėlynų betoninių grindų koridoriuje keletas dizainerės kurtų basučių ir batelių.

 

 

Grubaus tinko siena galinėje svetainės sienoje skulptūriškai virsta pakopėlėmis, ant kurių jūros ošimą savyje saugo kriauklės. Mažas, baltas langelis – tiesiog paveikslas sienoje, ne pirmą kartą sutinkamas interjero elementas Ispanijos ar Prancūzijos namuose.

Stalas – tai tik didelė lenta, paguldyta ant keturių puodų ar vazonų. Šalia stalo stovi kojų lyg medžio šakų, kylančių ir besivyniojančių į viršų, skulptūra. Galbūt primenanti, kad tai kojų apavo dizainerės namai.

 

 

“Saulė vaikų” stilius karaliauja miegamąjame. Azurinė mėlyna antklodės ant lovos ir grindų spalva primena beribę giedro dangaus žydrynę už namo sienų ir lubų. Ne iš karto pastebimas veidrodis be rėmų, stovintis šalia lovos, vizualiai atveria ir išplečia erdvę šoninėje miegamojo sienoje.

 

 

Sprendžiant iš medinių balkių lubose ir šviesaus medžio ažūrinės pertvaros, miegamasis ir vonia yra įrengta viename kambaryje. Vonios kambario sieną puošia akmenukų mozaika ir violetinės gyvos gėlės, pamerktos stiklinėse vazose.

 

 

Didžiulio medžio lapija apsaugo nuo karštų saulės spindulių vasarą. Grubių akmenų sienos paviršių sušvelnina pagalvėlės ir odiniai pufikai iš Maroko. Maloni vietelė pasėdėti ir pasišnekučiuoti su draugais ir draugėmis.