Namų dekoravimas pagal Zodiako ženklą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Avinas

Jūsų charakteris temperamentingas, todėl jums svarbios spalvos. Negalėtumėte ilgai gyventi pilkų atspalvių ir minimalistinio stiliaus apsuptyje. Avino ženklo žmonėms reikia aplinkos, iš kurios jie galėtų pasisemti energijos. Rinkitės šiltas spalvas, nebijokite intensyvių spalvų interjero detalių. Įsirenkite namuose židinį arba pasikabinkite raudonų-oranžinių spalvų paveikslą. Jei dirbate namuose, atskirkite darbo erdvę nuo poilsio, kitaip namų aplinka jums asocijuosis su darbu ir negalėsite atsipalaiduoti bei pasiilsėti. Avinai taip pat mėgsta laisvę, todėl jų namai turi erdvūs, o baldų ir daiktų nedaug, kad nevaržytų judesių. Jei gyvenate nedidelėje erdvėje, neužstatykite baldais praėjimų, taip pat nelaikykite baldų prie lauko durų.

Jautis

Jaučiai negali gyventi be žalumos, Jei neturite galimybių įsirengti sodo, sukurkite žalumos oazę balkone ar ant palangės. Auginkite ne tik dekoratyvius augalus, bet pasisodinkite ir prieskoninių žolelių – jaučiai vertina šviežią ir kokybišką maistą bei mėgsta eksperimentuoti virtuvėje. Šio ženklo žmonėms taip pat labai svarbi tvarka – jiems reikia patogių baldų, kuriuose tilptų visi daiktai. Jaučiams tinka tik natūralios medžiagos ir žemės atspalviai. Jiems būtina gera garso aparatūra, nes jaučiai viską daro su muzika – ir dirba, ir ilsisi.

Dvyniai

Dvyniai mėgsta patogumą ir bendravimą, todėl jų namuose turi būti visos komunikacijos priemonės, lova poilsiui ir daug vietos, kurioje gerai jaustųsi svečiai. Dvyniams būtina kuo didesnė erdvė, mobilūs baldai, pavyzdžiui, su ratukais, šviesios spalvos ir natūralios medžiagos. Šio ženklo žmonės mėgsta skaityti, todėl jiems reikia knygų bibliotekos. Dvyniai mėgsta įvairius buities įrenginius, todėl jų turi įvairiems gyvenimo atvejams. Jie mėgsta išskirtinius ir linksmus daiktus, kurie stebina ir priverčia nusišypsoti svečius. Dvyniai turi silpnybę kaupti daiktus, bet šio įpročio patartina atsisakyti, nes daiktų gausybė namuose pradės jus slėgti.

Vėžys

Namisėdoms vėžiams nėra nieko svarbesnio už namus. Jie mėgsta tradicijas ir klasikinį stilių. Vėžiai mėgsta laikyti ir naudoti tėvų ir senelių baldus. Svarbiausia vieta jiems namuose – virtuvėje, iš kurios nuolat sklinda įvairiausi kvapai. Vėžiams reikia didelės ir erdvios virtuvės bei tamsaus kambarėlio, kuriame tilptų uogienės, konservai ir kiti kulinariniai šedevrai laukiantys žiemos. Jie taip pat neapsieis be talpaus šaldytuvo. Vėžiai yra apsigimę kolekcionieriai, todėl jiems reikės daug patogių lentynų ir spintų, kuriose tilptų jų kolekcijos. Vėžiams svarbus jaukus apšvietimas, šiltų atspalvių sienos ir baldai. Jie kreipia didelį dėmesį interjero detalėms, mėgsta gamtos motyvus, žalias ir oranžines spalvas.

Liūtas

Liūto namai turi būti šviesūs ir erdvūs. Jie mėgsta švarą ir minimalistinį stilių. Jums tiks šviesios spalvos – balta, smėlio, pastelinės, ir ryškūs raudonos, geltonos, aukso spalvų akcentai. Liūtams patinka ekstravagantiški baldai. Jie neįsivaizduoja namų be meno kūrinių. Šio ženklo žmonėms svarbi žaluma, todėl jie namuose turi daug augalų. Liūtai siekia sukurti išskirtinius ir prabangius namus. Jie domisi naujausiomis interjero madomis ir nuolat atnaujina būstą, kad jis būtų stilingas.

Mergelė

Mergelėms labai svarbios detalės. Jų namai kruopščiai suplanuoti, didelė daiktų ir baldų gausa sudaro harmoningą visumą. Mergelėms nereikia didelių erdvių, jos renkasi nedidelį, bet jaukų būstą. Jos labai prieraišios ir gali tame pačiame būste pragyventi visą gyvenimą. Dėl pomėgio kaupti daiktus, mergelėms būtina turėti sandėliuką ir garažą. Šio ženklo žmonės mėgsta pastelines spalvas ir gėlių raštus. Jie renkasi antikvarinius ar klasikinio stiliaus baldus, mėgsta paveikslus, kilimus ir porceliano indus. Mergelėms patartina vengti sintetinių medžiagų, ryškių spalvų, kičo elementų.

Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta nepriekaištingą tvarką ir geriausiai pailsi švarindamos namus. Svarstyklėms būtini harmoningi, paprasti, simetriški, šviesūs ir erdvūs namai. Jos išleidžia daug pinigų, kad jų namai atrodytų nepriekaištingai. Kiekviena namų detalė yra priderina ir nėra nieko nereikalingo. Svarstyklės nemėgsta kaupti daiktų, bet mėgsta spintas ir komodas, kuriose palaiko tvarką ir švarą. Šio ženklo žmonės nemėgsta dovanų namams, nes jei padovanoto daikto spalva nederės prie jų kuriamos aplinkos, svarstyklėms kils tikras galvos skausmas kaip dovanos atsisakyti. Svarstyklės vengia ryškių spalvų ir motyvų, blizgių ir nenatūralių medžiagų. Šio ženklo žmonėms geriausia namus pagyvinti faktūromis ir augalais.

Skorpionas

Skorpionams nereikia didelės erdvės, bet būtina rami būsto vieta, kur už lango gamtos vaizdai ir grynas oras. Šio ženklo žmonės mėgsta tamsią medieną, rytietiškus raštus, raižinius. Namus jie puošia šventųjų ir dievybių skulptūromis, o namuose tvyro smilkalų kvapas. Skorpionams patariama rinktis šiltas spalvas ir sodrius arba tamsius atspalvius. Skorpionai mėgsta auksą ir sidabrą. Namuose dominuoja šilkiniai audiniai, dažnai siūvinėti arba išpiešti rankomis. Skorpionams labai svarbus prigesintas gelsvas apšvietimas. Šio ženklo žmonėms patariama laikytis tvarkos, kad namuose jaustumėtės gerai, o tamsus ar ryškus interjeras jūsų neslėgtų.

Šaulys

Šauliui svarbi laisvė, o svarbiausia vieta namuose – virtuvė. Šauliui reikia patogių lentynų knygoms, muzikos įrašams, suvenyrams iš kitų šalių ir šeimos nuotraukoms. Šio ženklo žmonės mėgsta naujas technologijas, todėl jų namuose pilna naujausios kartos įrenginių. Šaulio svajonė – namuose turėti projektorių ir baltą sieną, ant kurios jis galėtų žiūrėti filmus ir jaustis kaip kino teatre.

Patartina namuose įsirengti darbo vietą, nes Šauliai, apsigimę darboholikai, todėl jiems reikia sąlygų dirbti namuose. Taip pat Šauliui reikia patogaus valgomojo, kur jis galėtų su šeima ir draugais mėgautis maistu. Šio ženklo žmonėms tinka modernus baltas interjeras su ryškiomis interjero detalėmis. Baldus patartina laikyti palei sienas, rinktis lengvus, elegantiškus, ant kojyčių, kad jie vizualiai nesumažintų erdvės ir netrukdytų laisvai judėti.

Ožiaragis

Ožiaragiai negali pakęsti karščių, todėl jiems tinka būstai, kurių langai orientuoti į šiaurę ar vakarus. Tačiau tokį būstą būtina sušildyti šiltomis spalvomis. Taip pat ožiaragiams patiktų namuose turėti židinį. Šio ženklo žmonėms patinka minimalistinis stilius ir griežtos baldų formos, todėl jiems patartina rinktis natūralaus medžio baldus, sienų puošybą ir taip suteikti būstui jaukumo.

Venkite pilkų ir šaltų atspalvių. Ožiaragiai mėgsta kaupti daiktus, bet nemoka su jais gyventi, todėl šio ženklo žmonėms patariama reguliariai atsisakyti nereikalingų daiktų, nes tik švarioje ir tvarkingoje erdvėje jausitės gerai. Ožiaragiai mėgsta brangius ir ilgaamžius baldus, todėl jiems svarbesnės medžiagos, o ne formos.

Vandenis

Vandeniai jaučia nostalgiją laikams, kai visa didelė šeima gyveno kartu ir kiekvieną vakarą susiburdavo prie pietų ar vakarienės stalo. Šio ženklo žmonės stengiasi kuo dažniau suburti artimuosius ir draugus į savo namus. Vandeniams svarbi tvarka ir paprastumas. Jie vengia ekstravagancijos ir negali pakęsti eklektikos. Vandeniams patariama rinktis šviesias spalvas ir jas derinti su natūraliu medžiu. Venkite sunkių kilimų, jie sumažins jūsų būsto erdvę. Vandeniams geriausia rinktis šviesių spalvų užuolaidas arba gyventi iš viso be užuolaidų. Jiems svarbi šviesa, todėl geriausiai jaučiasi namuose su dideliais langais. Kadangi šio ženklo žmonės vertina nepriekaištingą tvarką, jiems būtina turėti patogių spintų ir lentynų. Dažniausiai problema vandeniams – per mažas vonios kambarys, nes jų svajonių vonia turėtų būti kambario dydžio patalpoje, būtinai su langu į pietų pusę.

Žuvys

Žuvys mėgsta gyventi „kūrybiškoje netvarkoje“, bet dažnai jų namuose karaliauja tiesiog netvarka. Žuvys nemėgsta sterilios tvarkos ir nemoka jos laikytis. Žuvims patinka kaupti daiktus, primenančius gražias gyvenimo akimirkas bei kelionės, todėl jos gyvena tarsi muziejuje. Tačiau netvarka ir daiktų gausybė atima iš žuvų energiją, todėl jos priverstos tvarkytis. Šio ženklo žmonėms patariama laikytis švaros ir reguliariai atsisakyti nereikalingų daiktų, neveikiančių įrenginių. Žuvys linkusios gyventi tvarkingiau, kai subręsta ir savo gyvenamąja erdve dalinasi su partneriu ar vaikais. Žuvims nereikia didelės erdvės ir daug šviesos, bet būtina šiluma.

Tik taip šio ženklo žmonės jaučiasi jaukiai ir saugiai. Jie mėgsta eklektiką, neįprastus ryškių spalvų derinius. Žuvims patinka skaniai pavalgyti, bet jos nemėgsta ruošti maisto, todėl virtuvė nėra svarbi vieta. Daug svarbiau žuvims turėti balkoną ar langus, orientuotuos į žalią peizažą.