Namai jaukesni, kuomet mintys ramios

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Po įvairių bandymų, į kuriuos vedė skirtingos durys ( nematomos , skandinaviško stiliaus ar tiesiog baltai dažytos ) priėjome prie išvados, kad ramuma apninka, kuomet susikuri tam tikrus įpročius. Tad susikūrėme mes juos ir nusprendėme pasidalinti:

● Rytiniai ritualai.

Nieko ypatingo Jums nereikia daryti, tiesiog pasiimti užrašinę, išsivirti kavos su cinamonu, kad pamaloninti dar labiau nosį, ir užrašyti, už ką jaučiatės dėkingi . Po šio ritualo supranti, koks turtingas žmogus esi.

● Knyga duše.

Kad ir kaip keistai skambėtų, bet knygą galima “skaityti” duše, tik ji turi būti audio pavidalu. Kadangi daugelis iš mūsų neturi laiko skaitymui, supratome, kad tai puiki alternatyva ir ne tik duše, bet ir būnant kamštyje. Lietuviškas knygas klausome AUDIOTEKOJE, o angliškas- AUDIBLE.COM

 

● Kvėpavimas .

Gal Jums dar neteko bendrauti su žmogumi, bet mums tikrai, kuris kalbėdamas pamiršta kvėpuoti, ypatingai, kuomet, atrodo, dangus griūva. Todėl, kad mūsų tai neištiktų, mes pradėjome kvėpuoti principu 4:4:4 (įkvėpi:sulaikai:iškvėpi). Net ir tualete sėdint tai pavyksta
praktikuotis, nes nustojus kvėpuoti – nustoji gyventi, tiesa? O tuo pačiu suteiki sau galimybę apsižvalgyti aplinkui, pabūti tuo momentu ten, kur esi. Neskubėti ir suprasti, kaip čia jauku.

● Vizualizacija .

Mums tai be galo svarbu, dirbant su įvairiais interjerais, kuriems pritaikome įvairiausias duris, pagal poreikį, tačiau taip pat smagu įsivaizduoti, kokie gali būti jaukūs namai, jeigu pastatysite kampe augalą, ar perstumdysite baldus ar tiesiog įsivaizduosite savo ateitį juose. Nes mūsų protas dažnai nesuprantu, tai realybė ar svajonė ir išpildo viską bet kuriuo atveju.

 

● Tvarkymasis .

Tai vienas iš įpročių, kurį ir mums nėra taip lengva įprasti daryti, bet, pastebėjome, kad būtina, nes kuo švaresnė aplinka, tuo laimingesnė mūsų galva. Kad ir kaip kartais nesinorėtų to daryti, tačiau verta, nes susitvarkius ir iš namų išnešus nereikalingus daiktus ar juos paaukojus / atidavus, ramiau pasidaro galvoje, nes nereikia tuo tiesiog rūpintis.

Štai ką mes rekomenduojame daryti, kad ramios mintys jus aplankytų ir pasiliktų. Viskas be galo paprasta. Nereikalauja didelių investicijų ir teikia didelį džiaugsmą.

Visuomet pasiruošę padėti,
E-durys