Miegamųjų interjerai su nuostabiais vaizdais pro langus 2

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Bežiūrint miegamųjų nuotraukas, iškilo mintys apie eksterjero ir interjero harmoniją. Eksterjero detalės tampa taip pat yra interjero detalėmis. Interjero elementai savo ruožtu kaip ir prasitęsia į eksterjerą, aplinką. Gamtos elementai tampa interjero žaidimo ar vaidinimo dalyviais. Tai kaip ir instaliacija, kurioje žiūrovai yra įtraukiami į kūrybinį procesą, ir vienu ar kitu būdu tampa meno kūrinio dalimi.

 

Daugelio iš miegamųjų interjerų nuotraukose dvelkia interjero detalių pilnatve, elementų ir aksesuarų „prisotinimu“ miegamųjų kambarių erdvėse. Norint suprasti interjerų idėjas, miegamųjų kambarių interjerų nebereikia „užuosti“, panaudoti kokius tai ekstrasensorinius kanalus ar parapsichologinius sugebėjimus. Žiūrint atsiranda, kaip ir sotumo pojūtis.

 

Tai – pilnatve ir prabanga dvelkiantys interjerai.

 

Pilnatvė, – lygiai tiek kiek reikia, galbūt mažiausia dalelyte daugiau negu reikia, kad pojūtis taptų pozityviu, teigiamu. Prabanga, – tai daugiau negu reikia, materialiniams, dvasiniams ar kitiems poreikiams patenkinti.

 

Harmonija – tai tao. Tai gali būti bet kuriame stiliuje, bet kurioje erdvėje, bet kurioje trūkumo ir pilnatvės skalės dalyje, ten kur yra galimybė padaryti nors vieną žingsnelį tobulybės link. Tai vieta ar „ne vieta“, kurioje materialios visatos elementas, elementai, ar jų kompozicija gali transformuotis, ar gali būti transformuoti į kitą kokybę. Tam tikros kiekybės virtimas kokybe.

 

Šie miegamųjų interjerai – tai keliautojai pilnatvės ar prabangos keliu. Žiūrint į šiuos interjerus, pradingsta vargo, skausmo pojūčiai. Interjerai kaip ir virš vargo ar būtinybės dalykų. Galėtume pavadinti laimingais interjerais.