Miegamojo interjero kūrimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Vienu mostu
Miegamajame netrūksta daiktų ir interjero detalių, kuriuos galima pakeisti vienu sykiu. Tam, kad pasikeistų kambario interjeras, tikrai neprireiks visos darbininkų komandos – užteks šiek tiek investicijų ir lašelio vaizduotės.

Kilimas, užuolaidos, šviestuvai, lovos užtiesalai, suvenyrai, pagalvėlės – lengviausiai pakeičiami daiktai, su kuriais kartu kinta visas kambario vaizdas ar net interjero idėja. Žaidžiant su jų spalvomis ir ornamentais miegamajam galima suteikti ypatingos nuotaikos.
Kokie elementai geriausiai atitinka jūsų miegamojo viziją?

Vizija – rami prabanga
Jums padės: pastelinės spalvos, minkštos vienspalvės medžiagos, monochrominė spalvų gama.

Vizija – romantika
Jums padės: gėlių raštai ir ornamentai, gobelenas, mielų suvenyrų gausa, žvakės, daugybė pagalvėlių, ypatingą įvaizdį sukurs specifiniai dekoro elementai, pavyzdžiui, pinta skrybėlė, laukinių gėlių puokštė, nuotraukų koliažas.

Vizija – rafinuota ekstravagancija
Jums padės: 2 kontrastingos spalvos (efektingiausia – juodos ir raudonos derinys, nors puikiai tiks ir balta su bet kokia kita spalva, pavyzdžiui, geltona ir violetine, koralų raudona ir samanų žalia), griežtos linijos, minimalizmas.

Vizija – žaisminga ir minkšta
Jums padės: spalvų įvairovė, minkšti audiniai, kailis, kutai, neįprastų formų smulkmenos.
Buduaro kerai: daug užuolaidėlių, rytietiškų raštų, atlasas, šilkas, kutai.

Vizija – buduaro stilius
Jums padės: vyšninių ir auksinių atspalvių deriniai, aksominės užuolaidėlės, rytietiški audinių raštai, kutai, tvyranti prieblanda, didelis veidrodis, papuošalai ir kvepalų buteliukai kaip dekoro detalės.

9 praktiniai patarimai
Nuo ko pradėti sumanius šį tą pakeisti miegamajame? Keletas paprastų žingsnių leis neapsirikti.

1. Palei sieną prieš lovą įkurdinkite malonių emocijų suteikiantį daiktą, kad pabudus žvilgsnis pirmiausia užkliūtų už jo. Tai gali būti vis nauja gėlių puokštė, paveikslas su jus įkvepiančiu vaizdu, šeimos portretas ar egzotiškomis spalvomis išmarginta vėduoklė. Tiks viskas, kas gražu ir kelia pačias geriausias asociacijas.

2. Nusipirkite keletą stilingų vazų. Net jei jose nebus kasdien gyvų gėlių – nieko baisaus. Vaza – bene lengviausias būdas suteikti kambariui savito stiliaus. Svarbiausia – rinkitės ne atsitiktinai. Vaza, kurią kadaise gavote dovanų ir tiesiog neturite kur pastatyti – nėra tinkamiausia puošmena. Kruopščiai derinkite spalvas, medžiagas ir ji padės sukurti miegamajame ypatingą atmosferą.

3. Žvakės miegamajame – sena, gera ir itin veiksminga klasika, padedanti panirti į ramybės ir romantikos atmosferą.

4. Miegamajame paprastai stovi drabužių spinta. O joje – visų sezonų drabužiai, neišvengiamai provokuojantys netvarką ir chaosą. Kad sutaupytumėte vietos, nesezoninius drabužius rekomenduojama laikyti vakuuminiuose maišuose – taip jie tvarkingai, saugiai ir kompaktiškai palauks, kai vėl bus reikalingi, o spintoje atsiras daugiau erdvės, tad ją atidaryti bus kur kas maloniau.

5. Miegamojo erdvę galima skaidyti ne tik perstatant baldus, bet ir įsigijus dailią širmą. Ji suteiks jaukumo ir leis transformuoti miegamąjį lengvai ir greitai – priklausomai nuo nuotaikos ir poreikių.

6. Miegamajame televizorius, kompiuteris ir kiti buitinės technikos prietaisai nepageidaujami. Jei vis dėlto neturite kur kitur jų pastatyti – įpraskite nakčiai bent užtiesti storesne medžiaga. Tai nereiškia kad televizorius turėtų būti uždengtas medžiagos gabalėliu iš močiutės skrynios – galite netgi specialiai pasiūdinti stilingą užtiesalą, dekoruotą karoliukais, kutais, siuvinėtą prie interjero derančiu ornamentu.

7. Veidrodžiai miegamajame – ginčytinas klausimas. Istorikų teigimu, veidrodžiais miegamuosius dekoruodavo Renesanso epochos didikai – tai suteikdavo pikantiškumo meilės žaidimams. Interjero dizaineriai veidrodžius naudoja vizualiai praplėsti erdvę – ne paslaptis, kad miegamajame dažnai jos trūksta. Fengšui specialistai tikina, jog veidrodis, atspindintis miegančiuosius, pasiglemžia jų energiją. Kad ir kaip būtų, veidrodis gali suteikti daugiau žavesio jūsų miegamajam. O siekdami išsaugoti energiją, prie jo galite pritvirtinti žavias užuolaidėles, kurios naktį saugotų ramius jūsų sapnus – tai gali būti ir drapiruota lengvutė medžiaga, ir kutuotas buduaro stiliaus aksomas.

8. Miegamojo apšvietimas neturėtų būti pernelyg ryškus – tegul karaliauja ramuma ir intymumas. Tokią atmosferą geriausiai padės sukurti ne vienas palubėje pakabintas, tegul ir ne itin ryškus šviestuvas, o keli – prie lovos, prie veidrodžio, šalia spintos ir panašiai. Trokštantiems neįprastos atmosferos tiks spalvotos lempos. Tik spalvotam apšvietimui patogiau rinktis ne visas lempas, o kelias, kad būtų galimybė kada panorėjus pereiti prie įprastos šviesos.

9. Daug kambarinių augalų miegamajame gali sutrikdyti miego kokybę, nes naktį jie, kaip ir žmogus, naudoja deguonį. Tačiau visiškai atsisakyti kambarinių augalų turėtumėte tada, jei jūsų miegamajame telpa tik lova. Kitais atvejais, 1–2 kambarinės gėlės į naudą. Žalioji salelė miegamajam suteiks energijos ir gaivos.