Miegamojo interjeras

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Miegamasis turėtų būti tokia vieta kur galima pasislėpti nuo kasdienybės rūpesčių.

Lova

Gerai parinkta lovos vieta kambaryje yra labai svarbus dalykas, kuriant visą kambario interjerą ir harmoniją. Pirmiausia lova turi būti estetiškai patraukli bei taip pat patogi. Linguojančios ir besisupančios lovos neužtikrins sveiko ir gero miego. Lovos vieta kambaryje turi būti harmoninga su langų ir durų išdėstymu.

Geriausia būtų lovą pastatyti tiesiai prieš duris, kad jos gerai matytųsi, o kad lovos galvūgalis būtų atremtas į sieną. Lova, stovinti kambario centre, sukuria nerimo pojūtį. Interjero specialistai pataria lovą pastatyti taip, kad prie šios būtų galima būtų prieiti iš dviejų pusių. Vienas bendras čiužinys padėtas ant miegamojo lovos suteikia daugiau intymumo, estetikos ir kompaktiškumo.

Spalvos

Miegamiesiems kambariams dekoruoti tinka neryškios, švelnios pastelinės spalvos, sukuriančios poilsio, jaukumo ir šilumos atmosferą. Nepatartinos ryškios, agresyvios ir labai kontrastingos spalvos. Jūsų žvilgsnis po sunkios darbo dienos turi ramus, jūs turite atsipalaiduoti vos tik kai įeisite į kambarį, kuriame mes praleidžiame bemaž trečdalį savo gyvenimo.

Spinta

Miegamojo interjeras bus žymiai gyvesnis jei jame bus spinta. Miegamuosiuose vis mėgstamesnės ir madingesnės tampa prie sienos įmontuotos drabužinės spintos. Jos yra patikimesnės, estetiškesnės ir praktiškesnės, o spintų talpa – didesnė net 30%. Slenkančios sistemos yra gerokai patogesnės, nes interjeras tampa patrauklesnis akiai ir atsiranda daugiau vietos.

Medžiagos

Bene visos miegamajame naudojamos medžiagos yra: lovų apklotai, užuolaidos, patalynė ir grindų danga turi būti šilti, minkšti, patogūs ir lengvi.
Asmeninis požiūris į jaukumą ir ramybę yra labai naudingas, bet subjektyvus, renkantis audinius it medžiagas, tinkamus jūsų miegamajam.

Apšvietimas

Apšvietimas turi neatsispindėti ant lubų ar sienų bei skleisti neryškią blausią šviesą. Idealu, kai miegamajame kambaryje įrengiamos dvejos skirtingos apšvietimo galimybės, pritaikytos dienos ar nakties metui ir atitinkančios skirtingas nuotaikas.

Naujausias interjeras atskleidžia dizainerių paieškas, siekiant maksimaliai išryškinti ir apšviesti visus kambaryje esančius objektus. Minimalizmas išlieka dominuojančia šiuolaikinio dizaino kryptimi.

Nekonkretus floristinis dizainas akcentuoja šiandieninių interjerų „etno" dvasią. Miegamojo interjeruose gana stipriai pabrėžiami augaliniai motyvai.