Miegamasis- bene svarbiausia namų dalis

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Nuraminti sielą ir mintis

Ryškiausia šiųmetė tendencija neabejotinai yra augalų raštai. Šie gaivūs, valiūkiški motyvai, nutūpę ant įvairių medžiagų, bet kokiai formai suteikia žaismingumo, lengvumo, sužadina atostogų nuotaikas. Viena iš pagrindinių gamtos raštų savybių – nuraminti sielą ir mintis, todėl šis motyvas labiau nei puikiai tinka miegamajame. Žinoma, ne paskutinėje vietoje yra ir tikri augalai. Tiesa, miegamajame jų padauginti nereikėtų. Raštai interjere gali atsirasti tiek patalynės, tiek smagių dekoratyvinių pagalvėlių, tiek mažų paveiksliukų virš lovos, tiek kilimo, tiek akcentinių tapetų juostos pavidalu. Didelis pliusas, kad, pasikeitus nuotaikai, juos galima lengvai pakeisti spalvotais gėlių motyvais, šelmiškais palmių raštais ar močiutės meile dvelkiančių mažų daržo augalėlių motyvais.

 

  

Šiek tiek aukso dulkių

Kailiai, baldakimai, šiek tiek aukso dulkių, ornamentai, krištoliniai motyvai, barokinės formos, veidrodinės dangos, paveikslai, išraiškingi šviestuvai, katalogai storais viršeliais apie meną, interjerus, madą ir keliones – mintims prašviesinti, mažutėlės rožių ar bijūnų puokštelės, kniedės, odiniai, šilkiniai, tiuliniai, aksominiai audiniai – visa tai ir dar daugiau sudaro niekada iš mados neišeinančio glamūrinio stiliaus miegamojo nuotaiką. Rekomenduotinos šviesios, pastelinės spalvos sukuria prabangos įspūdį, pabrėžia akcentus, neapsunkina. Neturėti grožio salelės tokiame interjere būtų net nepadoru, taigi, kad visos medžiagos, formos ir niuansai atsiskleistų visu gražumu ir kartu nevargintų savo pretenzingumu, kambaryje turėtų būti nemažai erdvės.

 

  

Kuriant savo pasaką

Fototapetai – dar ne taip seniai buvę seniena, siejama su kiču, šiandien, eklektikos garbinimo laikais, yra bene šiuolaikiškai bohemiško, žaismingo, pasakiško, modernaus interjero simbolis. O kur gi pasakos, svajonės ir fantazijos tinka labiau nei miegamajame? Atitinkamai pasirinkus foną, galima sukurti itin savitą miegamojo interjerą, o detalėmis ji papildyti ir keisti. Siena su fototapetu gali labai pagelbėti turint mažą miegamojo kambarį – ypač pasirinkus gamtos, miesto ar kitus motyvus, kurie sukuria erdvės įspūdį. Taip pat toks dekoras leidžia laisviau atsikvėpti renkantis aplink esančias detales: čia puikiai tiks ir labai stilingai atrodys lova, padaryta iš padėklų, miegamojo staliukas – iš vaisių dėžės ar knygų krūvos, o lempos gali būti ir be gaubtų.

 

  

Skandinaviški skanumynai

Subtili skandinaviška estetika, mus pasiekusi jau kurį laiką, tikrai nežada greitai mūsų palikti, lietuviškuose interjeruose pasitaiko itin dažnai. Tiesa, miegamuosiuose kiek privengiama smagesnių derinių. Tačiau užsienio žurnalai skatina nepabijoti laužyti taisyklių. Šviesios, pastelinės spalvos derinamos su kiek sodresnėmis ar netgi visai ryškiomis, metalas – su medžiu, marmuru ir plastiku, rimtos, solidžios formos – su žaismingomis geometrinėmis, o kur dar taškeliai, langeliai, rombai ir t. t. Tai tarsi stipri kava, pagardinta migdolų pienu. Šelmiškas rimtumas. Visgi kiek abejojantiems dėl drąsesnių sprendimų patarimas toks – formuokite miegamojo interjerą po truputį: pirma pakeiskite lovos užtiesalą, patalynę ar užuolaidas, nes skandinaviško tipo detalės turi savybę organiškai įsilieti į erdves.

 

Minimalistinė klasika

Minimalistinis miegamojo interjeras – šiuolaikiškumo klasika. Mėgstantiems kuo mažiau spalvų, tačiau kiek pavargusiems nuo pabodusių tradicinių derinių siūlome atkreipti dėmesį į tekstūras: megztos, kailinės, medvilninės, lininės, tiulinės medžiagos, netgi knygų viršelių spalvos, nuotraukos, paveikslai, jų motyvai, koloritas, rėmelių raštai, storiai, dydžiai, skirtingas medžiagiškumas ir t. t. Koloritas išliks minimalus, interjeras – švarus su ramiais akcentais, tačiau jaukumą, išskirtinumą ir išsamumą sukurs skirtingi paviršiai, kurie tokį miegamojo interjerą pakels į aukštesnį lygį.

 

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 
Šią informaciją be raštiško kompanijos "Super namai" sutikimo naudoti kitose
žiniasklaidos priemonėse griežtai draudžiama. Gavus sutikimą, nurodyti šaltinį.