Mėlyna spalva interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

 

Kur interjere tinka mėlyni atspalviai? 

– Poilsio kambariuose ir konferencijų salėse. Nes mėlyna spalva skatina apmąstymus, ramina, normalizuoja širdies darbą. Būtent todėl ji rekomenduojama ir miegamuosiuose bei vaiko kambaryje. 

– Kadangi mėlyni atspalviai mažina apetitą, jie taikomi virtuvėse, bet pas tuos žmonės, kurie pasiryžę intensyviai mesti svorį. 

– Tinka toms patalpoms, kurioms norime suteikti gaivos. Kadangi mėlyna spalva skaitoma „šalta“ ji taikoma pietiniuose saulėtuose kambariuose. Mėlyna spalva puikiai atgaivina kambarius su langais į pietus-pietryčius. 

– Melsvi tonai, primenantys dangų, optiškai padidina patalpą, todėl jie patartini naudoti nedideliuose, bet gerai apšviestuose kambariuose. 

Su kokiomis spalvomis derinama mėlyna? 

– Visi mėlyni atspalviai puikiai dera su visais šiltais natūraliais medžio-smėlio atspalviais bei tekstūromis. 

– Visi mėlyni atspalviai su šokoladinėmis, vanilės, natūralios ar tamsintos odos atspalviais žiūrisi prabangiai ir elegantiškai.

– Šiltos mėlynos spalvos (kaip rugiagėlės žiedo) derinant su šiaudo ar medaus geltonumo atspalviais sukuria linksmą nuotaiką, dažnai naudojamas kantri stiliaus interjeruose. 

– Akvamarino atspalviai dienos šviesoje atrodo melsvai, dirbtinėje šviesoje gali atrodyti žalsvai. Galima pabandyti derinti su koralų, ržine spalva. Taip pat turėtų tikti ir pistacijų, mėtų spalvomis, sukuria gaivią pavasarinę nuotaiką. Norint sukurti tropinį miksą, geriausiai šiuos atspalvius derinti su oranžine, rožine ir geltona. 

Kur nepatartina mėlyna spalva? 

– Mėlyna spalva nepatartiną kambariuose su į šiaurę-šiaurės rytus nukreiptais langais. Ši spalva yra „vėsinanti“ ir šiuose kambariuose, nudažytuose mėlynai, gali būti nejauku. Jeigu visgi labai labai norisi tokią patalpą dažyti mėlynai, patarčiau mėlyną spalvą derinti su geltona, oranžine ar persikine. Kad „pralinksminti“. 

– Nepatarčiau mėlynos spalvos su mažais langais ir prastu apšvietimu. Tai spalva, kuri „prašo“ didelio šviesos kiekio. 

– Virtuvėje, jeigu mėgstate gaminti ir skaniai pavalgyti. Tai mažinanti apetitą spalva. Jei labai mėgstate mėlyną spalvą, ir visgi norite taikyti ją virtuvėje, derinkite ją su kitomis ryškiomis spalvomis ir pasirinkite kantri arba provanso stilių. 

Svarbu, kas Jums būtų jauku.

1- Šilta mėlyna derinyje su kakavos spalva priderinta miegamajame.

2- Mėlyna gerai dera su natūraliomis medžio ir plytos spalvomis.

3- Švelniai žydra su jūros atspalviu padaro miegamąjį oriniu. 

4- Žydra su provanso elementais.

5- Intensyvi „rašalinė“ mėlyna suteikia šiai virtuvei prabangos bei elegancijos… bet mažina apetitą.

6- Tamsiai mėlyna “royal“ klasikinio stiliaus miegamajame, derinama su natūraliomis medžio spalvomis. 

7- Šviesiai akvamarininė su balta derinyje sudaro trapumo bei lengvumo įspūdį. 

8- Tamsiai mėlyna derinyje su pilka, juoda ir balta. 

9- Įdomus sprendimas. Lova išspręsta, kaip burė, jūrinis interjeras. Ryškios mėlynos lubos, rodos, turėtų slėgti, bet švari balta suteikia nerealaus lengvumo.

10- Kantri stiliaus virtuvė su mėlynais akcentais. 

11- Rami mėlyna spalva dažnai naudojama miegamuosiuose, tekstilės raštuose. 

12- Dangaus mėlynumas vizualiai praplečia erdves. 

13- Ryški mėlyna derinyje su kitomis spalvomis gali tapti pagrindiniu spalviniu patalpos akcentu. 

14- Mėlyna su pilka svetainėje. 

 

www.BatuotasObuolys.lt