Mėgstantiems namų pokyčius – interjeras pagal charakterį

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

INTERJERAS PAGAL CHARAKTERĮ

Kiekvienas žmogus yra skirtingas: tiek pomėgiais, tiek charakterio bruožais, taip pat ir savo norais. Dar Hipokratas ėmė skirstyti žmones pagal charakterių tipus į sangvinikus, cholerikus, flegmatikus ir melancholikus. Kiekvienam skirtingam tipui kyla kitokie poreikiai įrengiant namus, kad juose jaustūsi patogiai ir atsipalaiduotų po dienos darbų.

ILGAAMŽĖS APDAILOS MEDŽIAGOS

Vis dėlto, kone visi elgiasi panašiai – renkasi ilgaamžiškas medžiagas, kokybiškus baldus, įvairias interjero detales. Tačiau ar visada norime savo namus matyti tokius pat? Retas kuris nemėgsta keistis ir tikisi kasdien kiekvieną detalę matyti toje pačioje vietoje daugybę metų. Tačiau tokių turbūt mažuma. Atėjus laikui, neretam pribręsta mintis, ką nors pakeisti savo svetainėje ar kitame kambaryje.

POKYČIAI NAMUOSE

Pokyčiai namuose galimi patys įvairiausi – tai dažniausiai priklauso nuo skiriamo biudžeto dalies ir pasiryžimo gyventi remonto dulkėse. Turbūt ne vienas savo pažįstamų rate turime tokių žmonių, kurie bent kartą per metus mielai keičia kurį nors kambarį – klijuoja naujus tapetus arba renkasi sienas išdažyti nauja spalva, perstumdo baldus, įveda naujų detalių. Tokio gyvenimo būdo mėgėjams priemonių pasiūla yra itin plati.

 

NEBRANGŪS POKYČIAI – ČIA IR DABAR

Bene paprasčiausias ir piniginės nedraskantis pokyčių variantas – pakeisti nedidelę interjero detalę nauja ar apkeisti vietomis tas detales, kurių nesinori atsisakyti. Ant komodos stovinčią vazą puikiai atstotų nauja vazoninė gėlė. Nauja šeimos nuotrauka ant sienos – taip pat puiki idėja. O jei to negana, tuomet vaizdą atšviežins veidrodis, kurių rėmų pasirinkimas toks didelis, kad net sunku išsirinkti – kai kurie gali atstoti tikrą meno kūrinį. Baldų už prieinamą kainą ieškokit internetinėje baldaipl.lt parduotuvėje.

 

APDAILOS VISUMA

Turbūt sudėtingesnė procedūra – visas detales sujungti į vieną visumą, kad būtų pasiektas vieningas būsto įvaizdis. Tad tenka vengti chaotiškumo ir pernelyg plačios spalvų gamos.

Tiesa, ne visi mėgsta šaltą stiklą ar įmantrius veidrodžių rėmus. Visuomenė atsigręžią į gamtą, natūralumą. Ekologiškumas tapo prioritetu daugeliui namų ūkių. Į madą grįžta natūralios medžiagos, tarp jų ir medis. Ne vienuose šiuolaikiškai įrengtuose namuose tinkamai derinamos medinės detalės atrodo ne ką prasčiau už paveikslus.

 

EKOLOGIŠKOS MEDŽIAGOS – „ANT BANGOS“

Kiekvienas savo namų šeimininkas turėtų žinoti, kad kuriant interjerą privalu nepamiršti savo asmenybės, šeimos istorijos. Mūsų namai svečiams parodo, kas ir kokie mes esame. Nereikia baimintis derinant skirtingas medžiagas – tai namams suteikia individualumo ir išskirtinumo.

 

INTERJERO PROFESIONALAI

Dizaineriai siūlo daugybę išeičių natūralaus medžio mėgėjams. Viskas priklauso tik nuo jūsų skonio ir poreikių. Šiltų atspalvių medinės detalės kambariui suteiks jaukumo ir šiuolaikiškos klasikos įspūdį. Raštų įvairovė itin plati – tereikia išsirinkti, ar tai bus skirtingų atspalvių mozaika, ar švelnių vienspalvių kaladėlių dėlionė. Tokia dekoracija gali atstoti moderniausią paveikslą.

Medžio paveikslais ir dekoracijomis itin dažnai variacijų nepadarysi, tačiau spalvą keisti galima kiek tik norime. Taip jis niekada nenusibos. O pasirinkus originalų raštą, jis ilgiau atrodys įdomus ir nenusibostantis.

Ar kada bandėte naujam gyvenimui prikelti seną, aptrupėjusią lentą? Ši idėja gali būti ne tik išskirtinė, tačiau nebrangi ir itin solidžiai atrodanti – toks medžio „gabalas“ tarsi šaukte šaukia apie įdomią istoriją.

 

PERDIRBTŲ MEDŽIAGŲ NAUDOJIMAS

Lietuvoje po truputį prigyjanti naujovė – perdirbto popieriaus plytelės. Tai priemonė, leidžianti atlikti namų dekorą ne tik nebrangiai, bet ir ekologiškai bei kūrybiškai. Žaismingos formos plytelės klijuojamos tiesiog prie sienos. Toliau – kiekvieno fantazijos reikalas. Gal norisi profesionalaus piešinio ir yra galimybė pasamdyti originalų menininką? O gal pačiam namų šeimininkui „prabus“ įkvėpimas ir ant sienos pačioje matomiausioje namų vietoje atsiras unikalus kūrinys.

 

ŠIŲ METŲ INTERJERO TENDENCIJA

Pagrindinė šių metų tendencija yra kuo labiau išryškintas natūralumas, labai didelis interjere naudojamo medžio šakotumas ir skeldėjimas – tai dekoracijoms suteikia išskirtinį ir tikrai nepakartojamą raštą. Labai svarbus antrinis medienos panaudojimas – populiaru dekoruojant namus panaudoti senų svirnų, malūnų lentas, rąstus ir iš jų pagamintas interjero detales. Medieną galima ne tik perdažyti, bet ir peralyvuoti, pervaškuoti ir pan. Šios priemonės skirtingai pakeičią paviršių bei jo vaizdą. Viena iš tendencijų – lako pakeitimas natūraliomis alyvomis, kurios taip pat yra ekologiškos.