Mažos dekoro detalės, kurios pakeičia miegamąjį

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tam tikros mažos detalės gali suteikti naujų spalvų kambariui, o kai kurias, esant būtinybei, galima dažnai keisti, tad miegamasis gali džiuginti įvairiapusiškumu. Tad siūlome kelias interjero dekoro idėjas, kurios atnaujins Jūsų miegamąjį ir galbūt paskatins drąsiau tęsti tolimesnius bandymus ir eksperimentus suteikiant miegamajam naujas spalvas.

Patalynė

Tai puikus ir smagus miegamojo interjero elementas, nes kaskart keičiant patalynę, kambaryje atsiranda vis nauja detalė. Nors daugelis renkantis patalynę teikia pirmenybę neutralioms spalvoms ar raštams, visgi, jeigu norisi įdomesnių detalių, siūloma išbandyti spalvotą patalynės komplektą. Miegamajame vyraujant pilkiems tonams, puikiai atrodys oranžinė ar raštuota patalynė. O jei norisi ramesnių, bet ne blankesnių spalvų, nuostabiai atrodys tamsiai mėlyna, smaragdo spalva. Taip pat ryški patalynė puikiai ir žaismingai atrodo šviesių spalvų miegamajame – svarbiausia nebijoti eksperimentuoti.

 

Patalynės komplektų pavyzdžiai: čia.

Augalai

Kambariai, kuriuose yra augalai, visada atrodo jaukesni, gyvybingesni. Augalai ne tik palaiko drėgmės lygi kambaryje, bet ir tampa puikiai atrodančia ir kambarį papildančia interjero detale. Jeigu miegamasis yra erdvus, nuostabiai atrodo dideli, egzotiški vazoniniai kambariniai augalai, tokie kaip fikusas ar monstera. Nederėtų išsigąsti priežiūros, nes yra augalų, kurie puikiai jaučiasi tamsesnėje aplinkoje ar kurie nereikalauja dažno laistymo – pagal norus ir galimybes tikrai rasite sau tinkamą.

Paveikslas

Jeigu sienos atrodo kiek per tuščios ir blankios, vienas geriausių ir kūrybiškiausiu būdų yra pakabinti didelį paveikslą. Daugelis renkasi abstraktųjį meną – tokį kuriame nėra pavaizduota konkretaus objekto. Tokio tipo paveikslai populiarūs dėl to, jog juose vyrauja spalvos tinkančios ar papildančios interjerą. O jeigu norisi žengti papildomą žingsnį individualumo ir kūrybiškumo link, paveikslą galima nutapyti ir patiems, tereikia įsigyti norimų spalvų ir bandyti drąsiai kurti.

 

Užuolaidos

Kambariui naują įvaizdį suteikia užuolaidas. Norint pokyčių, galima keisti dienines, bet kur kas efektyviau atrodo keičiant naktines užuolaidas. Jeigu norisi kambarį pagyvinti ryškiomis detalėmis, galima rinktis spalvotas, storesnio audinio saulės spinduliams nepralaidžias užuolaidas, tad miego kokybė dėl to tikrai nesuprastės. Jei visgi nesinori ryškių spalvų, paįvairinti galima įvairiais raštais – nuo abstrakčių linijų iki ornamentų. Įdomesnio dizaino užuolaidos ypatingai skoningai atrodo minimalistinio stiliaus miegamajame, o jeigu kambarys yra mažesnis – puikiai atrodo vienspalvės, pastelinių spalvų užuolaidos.

Kilimas

Paklausus, kas kambaryje kuria jaukumą, daugelis atsakytų, jog kilimas. Kilimine danga ne tik malonu prasieiti, bet ir sukelia jaukumo, saugumo jausmą. Kilimai puikiai atrodo dideliame kambaryje, nes jie užpildo erdvė, ir nors tokiu būdu kambarys vizualiai atrodo kiek mažesnis, jame gera būti. Tad jeigu trūksta ryškių spalvų – margas, raštuotas kilimas atrodys tiesiog nuostabiai.

 

Tačiau taip pat puikiai atrodo ramesnių atspalvių, priderintas prie kambario spalvų kilimas, tad tikrai rasite tinkamą naują interjero detalę, kuri akivaizdžiai pakeis kambarį ir buvimą jame.