Lovos dekoravimo idėjos- saldesniam miegui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ba­ro­ki­nė užuo­mi­na. Štai to­kiu me­džia­gi­niu gal­vū­ga­liu pa­puoš­ta lo­va pri­mins mie­ga­muo­sius, kuriuo­se XVII–XVIII a. il­sė­jo­si aukš­tuo­me­nės atstovai.

Bene lengviausia pasigaminti medžiaginį lovos galvūgalį. Nusipirkite medžio plokštę, ją, remdamiesi lovos matmenimis, apipjaustykite, arba priešingai – iš kelių plokščių pasidarykite vieną. Štai tokį lovos galvūgalio karkasą apklijuokite porolonu (bus minkščiau atsiremti) ir aptraukite prie interjero derančia medžiaga. Savo rankomis pagamintą galvūgalį paprasčiausiai pastatykite už lovos, o jeigu lova labai žema, verčiau prie jos pritvirtinkite.

 

Galite šią idėją šiek tiek patobulinti, tik teks labiau paplušėti. Medžio plokštėje pragręžkite kelias nedideles skylutes, kurios turi būti išdėstytos tokiu pačiu atstumu į viršų, į apačią, į kairę ir į dešinę (2–3 cm). Tuomet apklijuokite lovos galvūgalio karkasą porolonu, o medžiagą prisiūkite sagutėmis: adata su siūlu lengvai pralįs pro poroloną, o medyje išgręžiotos skylutės neleis „pamesti“ linijos. Beje, sagutės turėtų būti tokios pačios spalvos, kaip ir pasirinkta medžiaga. Jei tik turite laiko bei noro, sagutes šia medžiaga galite ir apsiūti.

 

Ne­ti­kė­tas amp­lua. Sun­ku ir pa­ti­kė­ti, kad tvo­ra ga­li de­rė­ti mie­ga­ma­ja­me.

Jei kruopštumas nėra jūsų stiprioji pusė, lovos galvūgalį galite papuošti senais nebenaudojamais daiktais. Pavyzdžiui, už lovos pritvirtinti horizontaliai paverstas duris, medinės tvoros dalį arba pakabinti senus langų rėmus. Žinoma, kadangi tai – jūsų miegamoji erdvė, šiuos daiktus turite itin kruopščiai sutvarkyti: nušveisti, apdirbti, nudažyti; geriausia 0 ekologiškais, sveikatai nepavojingais dažais.

 

Lovos galvūgalio puošybai galite panaudoti ir nedidelį karnizą. Jį pritvirtinkite virš lovos, pakabinkite gražias užuolaidėles arba pririškite pagalves. Pastarasis variantas labai tinka tiems, kurie lovoje mėgsta ne tik pagulėti, bet ir pasėdėti, skaitydami knygą ar žiūrėdami filmus.