Lofto interjeras dekoruotas senovinėmis plytomis

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Miestiškumu persisunkusį lofto intejerą būtų įdomu perkelti kur nors į kaimo vietovę, šalia čiurlenančio upelio ar ošiančio miško. Dar aukščiau pakeltume kontrastų kartelę. Nors matomai šio buto gyventojui tai nėra aktualu. Net, grįžus į namus, rasti kiek ramesnę ir jaukesnę aplinką, paliekant už durų gatvės šurmulį ir miesto simbolius, panašu, kad nėra jokio noro. Tegyvuoja gatvė, vieša erdvė, miestas!

 

Saulės nušviesta bendra svetainės ir valgomojo erdvė. Pro buto langus, kitoje gatvės pusėje matome namo fasadą, dekoruotą beveik tokiomis pačiomis plytomis, kaip ir sienos kambario viduje.

 

 

Geltona, turbūt iš kokios tai gamyklos partempta spintelė po televizoriumi.

 

 

Prie masyvaus valgomojo stalo stovi trys kėdės. Savo raudona spalva, nors šiek tiek vietomis ir nusitrynusia, skelbiančios maištingumo nuotaikas kambaryje.

 

 

Pilka spinta panaši, o gal tai ir yra – paprastai darbo vietose naudojama, užrakinama spintelė darbutojams. Metalinė spintelė pritaikyta viešų erdvių įspūdį propaguojančiame lofto interjere.

 

 

OSB plokštės, medinės grindys ir lubos suteikia neišbaigtumo įspūdį buto erdvėms. Galbūt siekiant parodyti, kad vyriškas gyvenimas, kiek bemaištautum, vieną dieną turėtų išsivystyti ar evoliucionuoti į šeimyninį.

 

 

Originali sulankstoma siena ir virtuvės kaip nebūta.

 

 

Gatvės menininko Dolk iš Norvegijos revoliucijos simbolio – Che Guevara grafiti reprodukcija ant OSB plokštės kambaryje dar labiau sustiprina maištingą energiją buto erdvėse. Kubos revoliucionierius, nesiskutęs ir su cigaru burnoje, juokiasi iš daugelio idealizuojamo, paties savęs atvaizdo ant krūtinės. Banksy irgi yra nupiešęs panašų grafiti, – kuris pirmas?

 

 

Grafiti kultūra klesti vonios ir tualeto kambaryje, nuplėšdama uždangą, skiriančią grubų ir vulgarų, viešą ir paprastai nemokamą WC miesto centre, stoties rajone ir išpuoselėtą bei kvepiantį tualetą namų aplinkoje.

 

 

Metalinė, šalta kriauklė, vonia, dušas, klozetas sustiprina viešos erdvės įspūdį. Stoties kvartalo simbolizmui išreišti, ant grindų, prie vonios guli kilimėlis – tikra ar įsivaizduojama Niujorko geležinkelio stoties tranzitinio bilieto kopija.

 

 

ir.. kam tas veidrodis: ” – Tu atrodai puikiai.”

 

 

Šis butas, kaip striukė, kurios abi pusės geros, gal tik spalvos skiriasi ir galima ją nešioti išverstą bet kuria puse. Bute turbūt nėra chalatų, greičiausiai nėra ir šlepečių. Kaip lauke, taip ir viduje.