Loftą Naujamiestyje dizainerė pavertė mažu meno kūriniu

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Jei žvelgtume tik į lofto plotą – o jis yra 44 kvadratinių metrų – atrodytų, kad gyvenamoji erdvė yra nedidelė. Tačiau jame apsilankius taip neatrodo: erdvės yra išplanuotos labai funkcionaliai, todėl gerokai išplečia būstą.

 

Aukštos buvusios gamyklos lubos leido vienoje patalpoje sutalpinti du aukštus: pirmame yra su svetaine sujungta virtuvė, laiptais pakilę į antresolinį aukštą rasite miegamojo ir poilsio patalpas.

 

Daugiau informacijos apie butą, jo kainą ir nuotraukų, rasite paspaudę šią nuorodą.

 

Būstas ne tik funkcionalus, tačiau ir estetiškai vieningas – iš karto matosi, kad prie projekto ranką pridėjo dizainerė. Pilkšvos spalvos sienos uždarytos tamsesnių atspalvių grindų ir lubų. Baldai pagaminti pagal užsakymą, specialiai pritaikyti šiam loftui. Trigubas spalvų žaismas – tamsa-šviesa-tamsa – stilistiškai išlaikytas visame būste: tiek svetainėje, tiek vonioje, tiek miegamajame.

 

 

Būsto interjeras kurtas prieš akis turint modernų miestietį, kuris gerai jaučiasi miesto džiunglėse: ant sienų pakabintas stilizuotas dviratis, o buvusią pastato paskirtį primena svetainėje esančios kopėčios ir metaliniai šviestuvai. Griežtą industrinį interjerą sušvelnina svetainėje esantis židinys. Neišsigąskite – židinys nors ir šildo, tačiau labiau atlieka estetinę funkciją.

 

 

Lofte įrengtas modernus šilumos siurblys „oras-oras“, kuris ir šildo, ir vėsina. Tad galima pačiam laisvai planuoti tiek šildymui skirtas išlaidas, tiek reguliuoti būste esančią temperatūrą – nepriklausysite nei nuo šilumininkų, nei nuo kaimynų įgeidžių.

 

 

Naujamiestis yra laikomas vienas sparčiausiai atgimstančių sostinės rajonų – dėl savo geografinės padėties, išvystytos infrastruktūros ir artumo prie centro, jis masina statytojus ir gyventojus. Jau prieš kurį laiką prasidėjusi pramoninių pastatų konversija į gyvenamuosius įsibėgėja, kyla ne vienas ir naujas pastatas, taigi artimiausiu metu šis rajonas turėtų dar sparčiau keistis į gerąją pusę.