Loftą miegamajame Fabijoniškių rajone pavertė nestandartiniu būstu

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šeškinės ir Fabijoniškių mikrorajonų sandūroje, naujos statybos name, esantis dviejų kambarių butas išsiskiria savo nestandartiniu išplanavimu. Daugiau nei 80 kv. m būstas išsidėstęs per du aukštus: pirmajame, kuris yra 60 kv. metrų, yra svetainė, valgomasis ir virtuvė.

 

Po laiptais įkurdintas vonios kambarys, o pakilus į viršutinį buto aukštą – miegamasis su drabužine ir vonios kambariu. Nemaži patalpų plotai leidžia erdvę perdalinti ir dar įrengti papildomų kambarių – vieną arba du. Įrengiant miegamąjį nuspręsta ne apriboti erdves, tačiau palikti visus lofto privalumus – erdvės ir šviesos įspūdį.

 

 

Todėl miegamojo patalpa turi tik tris sienas, o vietoje ketvirtosios pasirinktas stiklinis atitvaras – žvelgiant iš miegamojo žemyn visas butas kaip ant delno.

 

Daugiau informacijos apie būstą, jo kainą ir nuotraukų, rasite paspaudę nuorodą.

 

 

Būsto savininkai, įrengdami buto interjerą, rinkosi modernius sprendimus. Pirmiausia į akis krinta plati ir nenuobodi spalvų paletė. Svetainėje pagrindinį akcentą suteikia raudonų spalvų ir atspalvių elementai – sofa ir kilimas, kuriuos lyg apgobia ant sienos įsitaisiusios urbanistinių vaizdų nuotraukos.

 

 

Dekoruojant sienas nebuvo pasirinktas paprasčiausias sprendimas – šoninėse sienose žaidžiama mėlynų ir žydrų spalvų atspalviais: šiek tiek šaltesnius grindų ir sienų spalvų tonus leido rinktis didžiuliai į pietų pusę išdėstyti vitrininiai langai, pro kuriuos šviesos patenka daugiau nei reikia. Pabrėžti vonios ir miegamojo intymumą buvo nuspręsta spalviniais sprendimais.

 

 

Miegamajame pilkų-melsvų spalvų žaismas ant galinės sienos suteikia uždarumo ir tamsumo pojūtį – tai, ko reikia miegamojo patalpai. Išvengti nuobodumo vonios kambariuose nuspręsta plytelių juoda-balta išdėstymu. Nors įrengiant butą nemažai dėmesio skirta estetinei pusei, tačiau statytojas pasirūpino ir praktiniais sprendimais.

 

 

Visų pirma, įrengtas centrinis kolektorinis šildymas su individualia apskaitos sistema, tad šildymo sąskaitos bus minimalios. Namo teritorija yra uždara ir apželdinta, o joje įrengta vaikų žaidimo aikštelė, suoliukai, šaligatviai, kiemo apšvietimas.

 

 

Prie pat namų yra visko, ko reikia patogiai gyventi: automobilių stovėjimo aikštelė, visuomeninio transporto stotelė, vaikų darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, prekybos centrai ir sporto klubai.