Lipdukai ant sienų keičia požiūrį į interjerą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kartais vaikomės tendencijų, kartais pasikliaujame dizainerio patarimais, tačiau galų gale, juk namuose gyvename mes. Todėl jiems neišvengiamai norisi sukurti individualumo ir savito prisilietimo.

Visa tai dažniausiai pasiekiama asmeniškomis interjero detalėmis – fotografijomis, mielais suvenyrais, meno dirbiniais arba sienų lipdukais. Būtent pastarieji yra vis dažniau sutinkama naujovė individualiuose interjero sprendimuose.

Idėja puošti užrašais sienas atkeliavo iš šiuolaikinio meno eksponavimo tendencijų, kuriose vienu metu vyravęs manifesto žanras reikalavo baltos sienos ir ant jos užrašytų žodžių.

Ilgainiui tai ėmė įgauti pačias įvairiausias grafines bei tekstines formas ir užtikrintai įsitvirtino ypatingai kavinių bei barų interjeruose. Tuo siekta atspindėti ir pristatyti kavinės ar baro filosofiją bei vertybes.

Šauni, žavinga ir individualizuota idėja netrukus pasiekė ir privačias erdves. Kuriose taip pat siekiama modernumo, jaukumo ir neperkrauto individualumo dermės. 

Todėl interjeruose pastaruoju metu yra dažnai sutinkamos vertybių poetiškos deklaracijos – namų taisyklės ant sienos, ar sentencijos. Tai gražūs, prasmingi ir išmintingi žodžiai, kurie ne tik pagyvina interjerą ir suteikia jam dinamikos, tačiau taip pat ir Jums kaskart primena jaukumą ir šilumą, kuri Jus jungia nepaisant kasdienybės sunkumų, motyvuoja kiekvieną šeimos narį ir svečius.

Idėja papuošti namus Interjero lipdukais su tekstu yra ypatingai patraukli ne vien savo kūrybine išraiška, bet ir tuo, jog yra lengvai įgyvendinama bei naudojama, nereikalauja jokios specifinės priežiūros ar tvirtinimo elementų. Tad norėdami atsinaujinti, pakeisti, papildyti ar kitaip išdėlioti kompoziciją tą galėsite padaryti be jokių keblumų.

Parengta pagal lipdukai.eu