Linijos estetika balto buto interjere

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Buto sienos, lubos, grindys dažytos balta spalva. Dėka šviesių lubų, sienų, grindų ir natūralios šviesos, krintančios pro langą, butas šviesus ir erdvus. Į akis krinta rūpestingas šviestuvų, baldų parinkimas.

 

Praeitame straipsnelyje buvo rašyta apie „paoranžintą“ nespalvotą interjerą bute. Kuo panašūs ir kuo skiriasi šių butų interjerai?

 

Panašūs, kad gana lengvai galima abiejų butų interjerus suskaidyti į sudedamąsias dalis ir susigaudyti kame interjero grožybių paslaptys, kame yra tie kertiniai akmenukai, įkvepiantys ir palaikantys interjeruose estetikos dvasią. Abiejų butų interjerai gana minimalūs: ankstesnysis – spalvomis, šis – spalvomis ir netgi baldais, detalėmis.

 

Šiame straipsnelyje aprašomo buto interjero nepavadintume nespalvotu. Interjeras – tiesiog baltas. Pažiūrėkite į žemiau esančią nuotrauką. Pastebėkite linijas, – vertikalias sienų, horizontalias lubų, grindų ir plastiškas linijų kreives balduose, šviestuvuose, vazose.

 

Linijos, linijų plastika baltoje stačiakampėje erdvėje tampa pagrindiniais „žaidėjais“, kertiniais interjero akmenukais. Valgomojo kėdžių linijos lieka tik ažūriniais baltais, plastiškais karkasėliais kambario erdvėje. Sofų, vienos ir kitos, linijos įsisupa į „besikalbančias“ tarpusavyje lenktas plokštumas. Plastiškos sofų plokštumos jau turi ir minkštus medžiaginius paviršius, spalvas ir raštus. Stiklinės vazos kiek atvėsina karštoką sofų pokalbį, prie kurio karščio buvo prisidėję, kiek nuošaliau laikęsi šviestuvai.

 

Taigi, buto interjeras, kalbinantis mus savo linijomis, faktūromis, ir tik po to šiek tiek spalvomis. Gana sudėtinga sukurti interjerą, panaudojant linijas, kaip pagrindinę interjero dizaino idėją, interjero estetikos varomąją jėgą. Ir jas apvilkti ne tik spalvotais, bet ir tarpusavyje subtiliai derančiais medžiagų paviršiais.

 

Tačiau mes turime interjerą laimėtoją – geriausio linijų ir paviršių žaismo buto interjere kategorijose.