Lietuvių mėgstama detalė padėjo pakeisti šį namą neatpažįstamai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ness ir Jess yra dvi jaunos merginos, kurios nusprendė pakeisti savo gyvenimą ir atvykti gyventi į Naująją Zelandiją. Prieš atvykstant į šią šalį merginos dar nežinojo, kad nuspręs gyventi mažame namelyje, kurį joms pačioms teks įrengti beveik nuo pačių pamatų. Taip, joms pavyko, bet lengva nebuvo.

„Turėjome pačią minimaliausią statybų ir interjero kūrimo patirtį. Manau, mums pavyko pasiekti maksimalų rezultatą“, – užsienio leidiniui sakė Jess. Apsižvalgius namelio viduje net nekyla jokios abejonės, kad jame galima rasti išradingų ir šiuolaikiškų sprendimų planuojant namų erdvę.

 

Šis būstas pritaikytas žmogui, kuris mėgsta leisti laiką namuose su draugais, dažnai sulaukia svečių. Tai būstas aktyviai gyvenančiam žmogui. Mylinčiam madą, šiuolaikinį meną, greitą gyvenimo ritmą. Virtuvės zona pritaikyta, kad galėtumėte greitai užkąsti, bet ne ilgai vakarieniauti, nes šis gyventojas ne tiek daug laiko leidžia gamindamas namie.

 

 

Keista, ar ne, tačiau kone svarbiausia interjero detale tampa įvairiais atspalviais dažyta mediena, iš kurios pagaminti net kai kurie baldai. Lietuviams ši detalė iš gamtos taip pat labai artima. Pastaraisiais dešimtmečiais išpopuliarėjo ekologiškas ir sveikas gyvenimo būdas.

 

 

Naujos, nekenksmingos žmogui technologijos taikomos statyboje, remonte ir statybos bei apdailos medžiagų gamyboje. Ieškodami medžiagų, kuriose nebūtų kenksmingų elementų, dizaineriai ir architektai visų pirma kreipia dėmesį į ekologišką natūralų medį.