Lengviausios idėjos, kaip atnaujinti namus iš esmės

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Viena iš jų – Lina. Moteris savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino idėjomis, kurios įkvėpė ją pačią atnaujinti namus. Todėl ji nusprendė tuo pasidalinti ir su kitais. Nors internete galima rasti daugybę pavyzdžių, ne visi jų lengvai pritaikomi. Dalinamės atrinktais Linos patarimais, kuriuos ji surado bei iš kurių rinksis, ką gali padaryti savo namuose.

 

Siūlome peržiūrėti šias idėjas, kaip atrodė namai ir ką juose pakeitus, ne tik vaizdas tapo geresnis, bet ir kur kas lengviau viską rasti – įsivyravo tvarka.

 

Įrengdami savo namus ilgai renkamės ir svarstome, kaip svajones paversti realybe. Vieni tai palieka dizaineriams, kiti patys suka galvas, kaip viską padaryti ir nuolat paskutines detales dailina.

 

Visgi, ne visoms svajonėms lemta išsipildyti, tam pritartų net ir dizaineriai. Tačiau jiems tenka išpildyti net įmantriausius pageidavimus.

 

Šiuo metu madinga kuriant interjerą naudoti kuo daugiau natūralių medžiagų. Šiuolaikinius būstus ypač mėgstama dekoruoti rankų darbo detalėmis.

 

Jei per ilgą laiką prisirinkote nemažai vyno butelių kamščių, galite jais papuošti interjerą. Pritaikymo būdų yra begalė, tereikia pasitelkti vaizduotę. Atminkite – kamščiai turi būti vienodo dydžio, kad tarp jų nebūtų plyšių. Ant tokios dekoratyvinės kamštinės sienos galima prismeigti raštelį namiškiams, pirkinių sąrašą, valgiaraštį arba priminimą apie svarbų susitikimą, renginį.

 

Nieko nekainuojantys bandymai atnaujinti namus, kuriems laikas pokyčių – patiks ne tik jums, bet ir jūsų draugams. Sutaupykite ir sukurkite namuose jaukumą be jokio vargo. Tereiks tik šiek tiek laiko ir noro.

 

 

TV3.lt