Kuomet šalta, laikas puošti ir šildyti namus

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

LANGUS

Nauji ir sandarūs langai sutaupo ne tik laiko, bet ir pinigų: kuo mažiau šalčio langai praleidžia, tuo mažesnių šildymo resursų pakanka, kad galėtumėte mėgautis jaukia šiluma.

Tie, kurie nesiryžta senų langų pakeisti naujais, šildosi kamšydami langus vata ar šlapiais laikraščiais, naudoja specialias lipnias juosteles, tačiau daug laiko reikalaujantis sandarinimas šiomis priemonėmis nėra geriausias būdas neįsileisti šalčio į namus: nei vata nei kitos priemonės nesulaiko šalčio patekimo į patalpas, o tik šiek tiek sumažina pralaidumą.

DURYS

 

Jeigu norite jaustis ne tik šiltai, bet ir saugiai, statybų ekspertai siūlo keisti senas duris naujomis ir neleisti šalčiui gadinti šventinių nuotaikų. Tačiau į ką atkreipti dėmesį, įrenginėjant duris?

Kviečiame apie tai pasiskaityti mūsų prieš tai publikuotame įraše: “ Durų įsirenginėjimo procesas: į ką atkreipti dėmesį? ”

KILIMAS / ŠILDOMOS GRINDYS

 

Artėjant šventėms, galite nupirkti gražias kojines dovanų, tačiau to negana. Pagrindinis ir labiausiai paplitęs šilumos sergėtojas namuose – kilimas, kadangi jis sulaiko šilumą ir nepraleidžia nuo grindų sklindančio šalčio, todėl ir patalpos su kokybiškais natūralių pluoštų kilimais yra šiltesnės nei be jų.

 

Tiems, kurie neturi laiko kilimų priežiūrai, rekomenduojama apšiltinti patalpų grindis, vieną ar kelias sienas, pritraukiančias daugiausiai šalčio.

UGNIS / ŽIDINYS

 

Galiausiai, ne tik sušildo, bet ir be galo ramina sėdėjimas ir žiūrėjimas į ugnį. Žinoma, židinį turėti nuosavuose namuose yra daug paprasčiau ir lengviau, nei bute, todėl pigesnis ir paplitęs tarp daugiabučių gyventojų šildymosi ugnimi būdas – atvira dujinių viryklių liepsna: dujos kainuoja labai nedaug, o mažą patalpą prišildyti galima per gerą valandą: tik nepamirškite prižiūrėti liepsnos!

Linkime Jums šilto rudens ir jaukios žiemos!
Visuomet pasiruošę padėti,
E-durys