Kuo saviti miegamojo kambario interjerai nuotraukose?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kartais Jūsų naujai dekoruojamame miegamąjame kambaryje paprasčiausiai galima tik pakeisti kelias detales ir tokiu būdu išgauti visiškai skirtingą įspūdį. Kartais tokiam rezultatui pasiekti reikalingas viso kambario remontas. Kurį variantą bepasirinktumėte, Jūs susidursite su interjero savitumo problema.

 

Manau, kiekvienas norėtų, kad interjeras namuose būtų nors šiek tiek kitoks negu kaimynų bute ar name. Vienas iš būdų tai padaryti, tai interjero detalėms panaudoti asmeninius daiktus: nuotraukas, paveikslus, interjero ar baldines detales, kažkuo tai susijusias su Jumis, Jūsų šeima, Jūsų gyvenimu.

 

Kitas būdas, tai teminis interjeras. Kambario interjero dizainas skirtas kokiam tai motyvui išreikšti, kokiai tai idėjai įkūnyti. Motyvu gali tapti mėgstama spalva, forma. Idėja gali tapti, pvz.: aš labai myliu savo žmoną, mūsų darni šeima, aš esu energingas,-a vyras ar moteris, vaikinas ar mergina ir kt.

 

Pažvelkime į keletą miegamojo kambario  interjero nuotraukų kaip ir pro savitumo prizmę. Koks pagrindinis motyvas pirmiausia krinta Jums į akis? Kuo šis kambarys skiriasi nuo kitų kambarių? Kaip aš galėčiau suteikti savitumo savo miegamojo kambario interjerui? Pabandykime.

 

Atkreipkite dėmesį į žemiau esančią miegamojo interjero nuotrauką, į lovos kojūgalyje stovinčią spintelę?! Žemiškos, rusvos spalvos ir, tik dabar pastebėjau, tikrai „įžeminantį“ baldą lovos gale (šis straipsnelis anksčiau buvo publikuotas www. interjeras namu svetainėje, bet po pusmečio rašybos ir interjerų bei architektūros grožybių internetinės paieškos, supratau, kad kelių tinklalapių pavežti nepajėgsiu (dar buvo www. interjeras dizainas), tad straipsneliai vienas po kito grįžta į „Namų dizainą“). Žemiška spalvinė miegamojo kambario interjero gama, padedant „mediškai mediškam“ baldui, įgauna prasmę.

 

 

Kai kurie interjerai yra kaip ir visiškai išpildyti patys savaime, savo detalėmis, spalvomis, formomis.

 

Kiti, tiesiog kviečia įeiti įr įnešti save į interjero erdvę, apsigyventi; tik tuomet interjeras tampa žmogaus ir materialių dalelių ir dalelyčių, interjero detalių formose, visuma.