Kotedže Pavilnyje sujungė skandinavišką paprastumą ir pramoninį grubumą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Nekilnojamojo turto skelbimų portale Aruodas.lt atsirado skelbimas apie Pavilnyje, Kaniaviškių gatvėje, parduodamą naujos statybos keturių kambarių kotedžą. Įrengiant būstą į pagalbą atskubėjo dizainerė, kuri neribojo savo fantazijos ir modernaus dizaino būste padarė netikėtų sprendimų.

 

Šiuolaikiniame būste, kur virtuvė ir svetainė yra įrengiama bendrai, šeimininkams kyla dilema, pabrėžti ar sumažinti tą atskyrimą. Tam naudojamos spalvos, apdaila, kartais ir baldai. Dizainerė pažiūrėjo netradiciškai ir dvi funkcines erdves atskyrė lubomis – svetainės erdvėje yra pramoninės, neapdoroto betono lubos, o virtuvėje jos jau padengtos apdailos sluoksniu.

 

 

Sustiprinant laisvalaikio zonos, kaip atskiros patalpos, efektą buvo panaudoti krentantys šviestuvai, panašūs į tuos, kurie buvo įrengiami senose gamyklose.

 

Daugiau nuotraukų, informacijos ir kainą galite pamatyti paspaudę nuorodą.

 

 

Visgi judant nuo lubų žemyn stilius švelnėja ir lubų pilkumas nepastebimai perauga į mėlynus atspalvius ir modernią stilistiką, kuriai žaismingumo suteikia viena kita detalė – įdomaus dizaino laikrodis ant sienos, lūžtančią bangą primenantys laiptai į antrą aukštą, geltono rėmo veidrodis ir spalvinės mozaikos vonios kambaryje.

 

 

Visose kitose patalpose nugalėjo praktiškumas, kaip ir priklauso šeimos namui: kambariuose šviesių namų efektą sustiprina baltų sienų ir lubų apdaila, čia galima rasti ir erdvią sieninę spintą bei krosnelę svetainėje, o virtuvėje – integruotą buitinę techniką.

 

 

Antrame aukšte esantis miegamasis įrengtas pagal visas dizaino taisykles – pora spalvinių tonų tamsesnė apdaila suteikia patalpai intymumo ir nuošalumo efektą. Kotedžą dažniausiai renkasi žmonės, kurie nori namo privalumų, tačiau ne jo priežiūros vargų – šiame projekte tai ypač pabrėžta: pastato langai orientuoti į vidinį kiemą, tad nuo gatvės sklindantis triukšmas bus minimalus, o beveik trijų arų plote ir 17 kv. m lauko terasoje bus galima mėgautis draugija, o ne galvoti, kaip nuolat nupjauti žolę.