Kokia miegamojo spalva idealiausia pagal jūsų Zodiako ženklą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kadangi šiais laikais Zodiako ženklas į pagalbą ateina priimant net ir svarbius gyvenimo sprendimus, pavyzdžiui, kai norima pasitikrinti, ar pora yra suderinama, kodėl juo nepasinaudojus ir keičiant namų interjerą?

„Elle Decor“ leidinio kūrybinė grupė kaip tik taip ir pasielgė – sienų spalvą pasiūlė rinktis pagal tai, koks yra būsto savininko astrologinis ženklas.

 

Avinas: rožinė. Labiausiai pasitikėjimo savimi nestokojantis Zodiako ženklas gali rinktis rožinę spalvą ir jos atspalvius, nes taip bus idealiai atspindėta jūsų nuotykių trokštantis ir dinamiškas vidus.

 

Jautis: juoda. Užsispyrusiems, dosniems ir šiek tiek atkakliems Jaučiams puikiai tinka juoda spalva. Vertinate grožį ir prabangą, sekate madas, tad juodos sienos visuomet bus madingos. Ji tokia pat ryški kaip ir jūsų asmenybė.

 

 

 

Dvyniai: geltona. Gyvybingi ir lakią vaizduotę turintys Dvyniai tikrai primena ryškią saulę, kuri asocijuojama su gamta ir komunikacija. Be to, geltona – labai lanksti spalva, nes prie jos dera įvairūs stiliai ir dekoro detalės, tad atsibodus interjerui, jį galima nesunkiai pakeisti sienas paliekant geltonas.

 

Vėžys: šviesiai mėlyna. Kaip ir Žuvims, jautrios sielos Vėžiams reikia ramybės ir erdvės savęs išreiškimui. Šviesiai mėlyna padeda atsigauti ir tikrai nekris į akis.

 

 

 

Liūtas: violetinė. Grupės dramos karalienėms ir visuomeniškiems Liūtams būdinga jaustis lyg įžymybėms. Jie – lyderiai iš prigimties, o karališkoji violetinė puikiai tai atspindi. Mergelė: kreminė. Intuityvios, analitiškos ir išmintingos Mergelės tikrai sugeba atskirti 20 beveik panašių kreminės spalvos atspalvių, tad šis žemės ženklas tikrai ras sau labiausiai tinkančią spalvą.

 

Svarstyklės: žalia. Intravertės Svarstyklės siekia balanso, stabilumo ir harmonijos, o žalia spalva ir jos atspalviai puikiai tai atspindi.

 

Skorpionas: raudona. Ryškūs, intuityvūs ir visose gyvenimo srityse aistringi Skorpionai savo pasirinkimu nori atspindėti gebėjimą įsipareigoti, tad raudona spalva tam puikiai tinka.

 

 

Šaulys: šokoladinė. Dažniausiai į Šaulius kreipiamasi, kai draugų būryje iškyla problemų, nes šie intelektu pasižymintys asmenys puikiai sprendžia visas bėdas. Šokoladinis rudos spalvos atspalvis atspindi jūsų asmenybe, bet tuo pat metu padeda nusiraminti.

 

Ožiaragis: pilka. Gimę tarp gruodžio 22 ir sausio 19 dienos ir praktiški, protingi bei organizuoti asmenys turėtų rinktis sodrią pilką spalvą. Tai tikrai klasikinis ir nesenstantis atspalvis ir, nors ją sunku išgauti, Ožiaragiai tikrai skirs laiko idealios spalvos paieškoms.

 

Vandenis: oranžinė. Truputį neortodoksiški Vandeniai dažniausiai yra meniški ir sienų spalva turėtų atspindėti jų išskirtinę prigimtį. Jie nenori būti tradiciški, tad renkasi tokią spalvą kaip oranžinė. Citrusinis atspalvis yra toks pat unikalus kaip ir patys Vandeniai.

 

Žuvys: mėlyna. Tikras vandens ženklas mėgsta švelnią ir raminančią mėlyną spalvą, puikiai atspindinčią jų vaizduotę ir jautrią sielą. Sienas dažykite tamsesne mėlyna spalva, nes ji suteiks jaukumo ir neblaškys minčių.

 

TV3.lt