Klasikinis ir krištolinis buto interjeras

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Retro ir prašmatnaus stiliaus derinys, kaip gerai valdoma eklektika, tai kūrybinės gijos persipynusios apartamentų erdvėse. Medžio masyvas, metalas, oda, akrilas, stiklas vyrauja buto interjere. Miegamasis taip pat alsuoja daikčiukais, atkeliavusiais iš tolimų kraštų. Virtuvėje ir vonios kambaryje vyrauja šiuolaikinis dekoras, tiesios baldų linijos, paprasta išvaizda. Tai buvo pasirinkta daugiau praktiniais sumetimais: valymas ir priežiūra.

Pasižvalgykime.

Aistra baldams ir daiktams iš praeities yra akivaizdūs svetainės kambaryje. Net naujam baldui, sofai-Chester, buvo pasirinkta oda, imituojanti seną aptrintą odą. Stalas ir kėdės, La Union. Kilimas “Ikea”.

 

 

Žavinga kompozicija – baltos žvakės, žvakidės ant natūraliai grubaus stalo, medžio šaka, lyg ir atspindys veidrodyje.

 

 

Svetainėje sofos-lovos ir iš dalies fotelio žemiškų spalvų paletę tęsia užuolaidos, pridengiančios didžiulius langus. Ant Afrikos zebro odos kilimo lengvai plevena žurnalinis staliukas, El Chinero.

 

 

Prieškambaryje netradicinė Kalėdų nuotaika: šviestuvas – girlianda, išsidraikęs ant antikvarinio staliuko ir baltintų grindų lentų, meta šaltai baltą šviesą, kiek atvėsindamas gana šiltą interjerą. Veidrodis triptikas, El Chinero. Lempa, Rastro Madridas. Odinės kėdės, Poppy. Krištolo šviestuvai iš legendinio Portobello Market Londone.

 

 

Kiek  netradicinė Kalėdų eglutė. Sausos šakos, apkabinėtos žaisliukais, stiklinėje vazoje – puiki šventinė kompozicija. Kalėdinės dekoracijos Loja do Gato Preto.

 

 

Skaitymo ir apmąstymų vietelė namuose, fotelis Portico.

 

 

Ką jei valgomąjame ant sienos pristatyti veidrodžių kolekciją? Veidrodžiai iš to paties Londono Portobello Market. Stalas ir kėdės, La Union.

 

 

Įvairūs senoviniai baldai atsiranda įvairiose vietose, savo grožiu atkreipdami dėmesį į save, ir tuo pačiu, teikdami vertingą erdvę įvairioms smulkmenoms išdėlioti. Už sofos antikvarinis stalelis.

 

 

Įspūdingi žalio turkio rutuliai ant spintelės su įstiklintomis durelėmis, La Union.

 

 

Virtuvėje dominuoja funkcionalus L-formos stalviršis, po savimi talpinantis spinteles, ir nedidelis baras prie sienos, puiki vietelė užkandžiauti ar pusryčiauti. Pagrindiniai kriterijai pasirenkant medžiagas  buvo lengva priežiūra. Virtuvinė įranga ir spintelės iš Ikea.

 

 

Balta spalva ir medienos baldai dominuoja miegamąjame, kaip priemonės giedrai ir šiltai atmosferai sukurti. Ryškių spalvų detalės suteikia pusiausvyrą. Staliukas lovos kojūgalyje, Rastro Madrid. Antklodės ir pagalvės, Zara Home. Staliukas ir naktinė lempa, El Chinero. Kilimas, Zara Home.

 

 

Vonios kambaryje vyrauja ochra. Vonia erdvi, tad atsirado vietos dviem kriauklėms. Santechninė įranga, “Roca”.

 

 

Reziume – puiki, jaukaus namų namų žavesio dozė.