Kauno milijonieriaus namai – lyg žuvusios žmonos prisiminimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Po nelaimingo atsitikimo, kai žuvo užsakovo žmona, jis nesvarstė galimybės būsto parduoti ir įsikurti kitur. Priešingai, Jekaterinos ir visų darbininkų paprašė, kad jie prisimintų visus žmonos pageidavimus ir juos įgyvendintų.

 

Mat moteris buvo prisilietusi kone prie kiekvieno kambario įrengimo, kartu su dizainere rinko baldus, šviestuvus, tekstilę.

Prestižiniame Kauno rajone stovinčio namo vidaus rekonstrukcijos darbai vyko daugiau nei pusantrų metų – per šį laiką buvo visiškai atnaujintas pirmasis aukštas, keli kambariai bei koridorius antrajame.

 

„Didelių diskusijų, koks turėtų šio būsto interjeras, tarsi ir nekilo. Socialinis šeimininkų statusas įpareigojo rinktis klasiką. Be to, anksčiau namas buvo įrengtas šiuolaikiškai, tačiau mažiausiai 10 metų neremontuotas ir todėl morališkai labai pasenęs“, – sakė 33 metų kūrėja.

 

Jekaterina neslepia, kad tai buvo turtingiausias jos užsakovas, tačiau pabrėžė, kad jis nesitaškė pinigais.

 

„Paprastai taip elgiasi turtingiausieji. Jie protingai leidžia pinigus. Užsakovas netaupė, bet prieš pirkdamas brangius daiktus išklausė mano argumentų už ir prieš. Kam gi pirkti Lietuvoje komodą už 44 tūkst. litų, kai tokias pačias tris už panašią kainą atsisiuntėme tiesiai iš gamintojo.

 

Vis dar niekaip negaliu suprasti, kas tuose mūsų baldų salonuose ką nors perka, kai taip nenormaliai padidintos kainos", – stebėjosi keliasdešimt interjerų sukūrusi dizainerė.

 

Kitą vertus, jai buvo ir smagu, kad šiems namams galėjo rinktis išskirtinai kokybiškus ir prabangius baldus bei santechniką, puošybos aksesuarus. Pavyzdžiui, radusi kataloge patinkantį šviestuvą, ji nesuko galvos, ar jis ne per brangus. Kadangi tiko idealiai, tad pirko jį už 20 tūkst. litų.

 

Šiuo metu Kaune J.Kazmazovskaja kuria dar vieną panašaus klasikinio stiliaus namą. Tiesa, jis nebus toks prabangus, bet dizainerė žino, kaip elegantišką būstą sukurti ir turint kuklesnį biudžetą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lrytas.lt