Kas į namus gali padėti prikviesti meilę?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Pasirodo, meilę galima prisivilioti savo rankomis, reikia tik trupučio pastangų ir tikėjimo, kad viskas pavyks. Ir nebūtinai
meilė turi pasirodyti žmogaus pavidalu. Meilės dėka, pasaulis atrodo daug gražiau, tad pasidomėkime, kokie talismanai, esantys gamtoje ir patekę į Jūsų namus, padeda pritraukti meilę?

Visagaliai bijūnai

Vienas stipriausių meilės simbolių yra bijūnas ir paveikslai su šia gėle. Gyvi bijūnai taip pat kviečia meilę į namus, todėl gerai būtų pamerkti bijūnų puokštę prie įėjimo į miegamąjį.

 

Svarbi pastaba moterims, kurios jau ištekėjusios. Bijūnai gali padaryti jos vyrą aistringiausiu partneriu, tačiau kyla pavojus, kad savo geismą jis gali nukreipti ir į kitą objektą. Todėl rizikuoti neverta, geriau pakabinti paveikslėlį su gražiais bijūnais prie miegamojo durų – ir efektas bus tinkamas, ir interjeras taps įdomesnis.

Poriniai simboliai

Įvairiausi poriniai simboliai – delfinai, katinėliai, dvi gėlės ar dramblių figūrėlė – sugeba sukurti namuose šiltą meilės atmosferą. Kodėl? Nes bet koks porinis simbolis kinų suvokiamas kaip dviejų pradų – vyriško ir moteriško – susiliejimas.

 

Motina žemė

Prie Motinos žemės simbolių priskiriami kristalai, kurie dažnai suvaidina lemiamą vaidmenį, kai reikia pritraukti mylimąjį į moters gyvenimą.

Ypatingai veikia tie kristalai, kurie yra išdėstyti miegamojo pietrytinėje zonoje. Tačiau ne bet koks kristalas padės susireguliuoti tokį svarbų gyvenimo aspektą. Kristalą reikia išvalyti nuo teršalų mirkant sūriame jūros vandenyje (arba vandenyje su jūros druska), o optimalus laikas jį laikyti iki visiško išsivalymo – savaitė.

Meilės kampas

Specialistai tvirtina, jog meilės kampas (įėjus pro duris) bus tolimiausias dešinėje, todėl ten reikia pastatyti lovą arba sukurti erdvią šviesią zoną, neužverstą jokiais nereikalingais daiktais. Šį kampą galima įrengti ir kitaip: pastatyti dvi kėdes ar krėslus ir pakabinti paveikslėlį su įsimylėjusios poros atvaizdu.

 

Kaip ir darbe, taip ir meilėje, reikia stengtis. Būtų smagu, kad viskas būtų paprasta, tačiau gražiausi dalykai įvyksta, kuomet nieko nesitikite ir laikote DURIS atviromis stebuklams. O jeigu norite stebuklingų durų – kreipkitės į E-DURYS.com

Visuomet pasiruošę Jums padėti,
E-DURYS