Kambarius projektuok internete

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Štai tuomet pagelbėja internetinis kambarių planavimo įrankis. Yra labai daug įrankių, kurie kambarius leidžia planuoti 3D erdvėje, pasirinkti norimas sienų spalvas, sudėti baldus ir išbandyti įvairiausias į galvą šaunančias mintis, tačiau dauguma šių programų daug kainuoja, be to, dažniausiai tokiomis programomis pasinaudojama tik kartą. Turint tai omenyje, mes papasakosime plačiau apie nemokamą internetinį Mydeco kambarių planavimo įrankį.

1 žingsnis…

Pirmiausia apsilankyk http://mydeco.com svetainėje ir paspausk ant puslapio viršuje esančios Join Mydeco nuorodos. Kitame lange įvedęs prašomą informaciją, paspausk Create my account mygtuką. Informacijos įvedinėti nebūtina, paprasčiausiai galima paspausti Skip this for now nuorodą. Atlikęs šiuos veiksmus pasitikrink nurodytą elektroninę pašto dėžutę, nes joje turėtų būti atsiųstas naujas laiškas. Elektroniniame laiške paspaudęs ant pateiktos nuorodos patvirtinsi savo vartotojo vardo registraciją. Dabar paspausk ant puslapio viršuje esančios Plan my room nuorodos.

2 žingsnis…

Tool 1: Complete Room Planner sekcijoje paspausk Get Started mygtuką. Naujame puslapyje uždaryk Welcome langą ir pasirink kambario formą. Jei kambarys yra stačiakampio formos, paspausk Create new room mygtuką ir įvesk kambario išmatavimus. Dabar spausk Create mygtuką. Alternatyviai tiesiog paspausk ant vienos iš pateiktų kambario formų.

 

 

3 žingsnis…

Paspaudęs ant pasirinktos kambario formos piktogramos, ją nutempk į žemiau esantį pagrindinį įrankio langą. Kambario išmatavimai gali būti pakeisti dviem būdais. Pirmasis: pele reikia paspausti ant pasirinktos kambario sienos ir paslinkti ją į norimą pusę. Antrasis: reikia pažymėti norimą sieną ir dešinėje lango pusėje, Length dėžutėje, įvesti sienos ilgį. Greta galima pakeisti ir kambario aukštį.

4 žingsnis…

Kad geriau įsivaizduotum, kaip atrodo sukurtas kambarys, pakeisk stebėjimo kampą. Apatinėje lango dalyje pagriebk pavaizduotą kamerą ir nutempk ją į norimą poziciją. Dešinėje pusėje taip pat gali pakeisti stebėjimo aukštį ir kampą. Pačioje lango apačioje galima pasirinkti vieną iš dviejų stebėjimo režimų: Plan arba Side. Be to, pasinaudojęs apačioje pateikiamu slankikliu vaizdą gali priartinti ir atitolinti. Keturi mygtukai, esantys dešinėje pusėje Camera skiltyje, leidžia pakeisti rodomą vaizdą mažesniajame peržiūros lange.

5 žingsnis…

Norėdamas pradėti planuoti kambarį, pereik į Build žymę. Paspaudęs ant lango piktogramos pasirink lango stilių ir langą nutempk ant pasirinktos sienos. Langus į kitą vietą galima perkelti net ir baigus kambario planą. Pasirinkus lango stilių, dešinėje pusėje atsiradusioje sekcijoje galima pakeisti lango dydį ir spalvą. Lygiai tokiu pat būdu kambaryje sukurk ir duris, vėliau pasinaudok Walls and Alcoves sekcija ir įterpk kitus norimus objektus.

6 žingsnis…

Norėdamas pamatyti, kaip atrodo kuriamas kambarys, pereik į peržiūros langą ir paspausk Bigger & Better mygtuką. Netrukus kuriamo kambario vaizdas bus priartintas, beje, siūlome pasinaudoti šiuo mygtuku bet kuriuo kambario kūrimo metu. Išbandant vis naujas idėjas būtų gerai paspausti Save as mygtuką ir išsaugoti iki tol sukurtą kambario planą. Paspaudęs Shrink View mygtuką buvusį vaizdą sugrąžinsi.

7 žingsnis…

Norėdamas pradėti dėlioti baldus ir kitus objektus, puslapio viršuje pereik į Furniture žymę. Joje gali paspausti ant vienos iš šešių baldų grupių piktogramų arba Everything mygtuką (kad būtų pavaizduoti visi galimi objektai). Kiekviena kategorija turi papildomų kategorijų. Pereiti iš vienos kategorijos į kitą gali paspausdamas ant meniu, pateikiamų puslapio viršuje. Kaip ir duris ar sienas, taip ir baldus galima pasirinkti pateikiamame meniu ir nutempti į norimą kambario vietą.

 

8 žingsnis…

Mydeco svetainėje daugelio objektų išmatavimų negalima pakeisti todėl, kad jie tokių matmenų yra pardavinėjami. Vis dėlto net ir išrankiausias įrankio vartotojas gali surasti tokius baldus, kurių išmatavimai tiks planuojamam kambariui. Pažymėjęs varnelę ties Search by dimension pasirinkimu, objektų gali ieškoti pagal nurodytus išmatavimus. Tiesiog kambaryje nubrėžk norimo dydžio formą, kad sistema automatiškai atrinktų panašaus dydžio baldus.

9 žingsnis…

Sudėliojęs visus baldus pasirink, kaip turėtų atrodyti sienos ir grindys. Perėjęs į Decorate žymę pasirink vieną iš puslapio viršuje pateikiamų kategorijų. Renkantis sienas ir grindis patogiausia būtų pakeisti kambario peržiūros režimą, todėl lango apačioje paspausk Side mygtuką. Dirbant šiuo režimu pagrindinio lango šonuose bus rodyklių mygtukai, kuriais bus galima greitai ir paprastai pakeisti peržiūros kampą.

10 žingsnis…

Paint sekcijoje spalvų paletėje pirmiausia pasirink norimą spalvą, o tuomet greta pateikiamoje srityje pasirink tikslią spalvą. Kaip ir dėliojant baldus, taip ir norint sienai priskirti spalvą, reikia paspausti ant norimos spalvos kvadratėlio ir jį nutempti ant pasirinktos kambario sienos. Pasirinktą spalvą galima priskirti luboms arba visoms sienoms vienu metu. Tai galima padaryti pasirinktos spalvos kvadratėlį nutempus ant tempimo metu pagrindiniame lange pasirodančių dviejų piktogramų (parodyta pavyzdyje).

11 žingsnis…

Nors tokiu būdu sienų spalvų pasirinkimas ir nepareikalauja daug laiko, tačiau kambariui galima priskirti vieną automatiškai sukurtą spalvų schemą. Perėjęs į papildomą Color Schemes meniu patikusią schemą pagriebk ir nutempk ant mažesniojo kambario vaizdo. Netrukus ekrane išvysi, kaip atrodytų Tavo projektuojamas kambarys su pasirinktos schemos spalvomis. Dauguma schemų vieną sieną siūlo nudažyti kitokia spalva. Jei toks pasiūlymas Tau nepatiks, pasirink norimą spalvą ir nepatinkančią sieną nudažyk. Įgyvendinant vis naujas idėjas, kad panaikintum paskutiniuosius atliktus veiksmus, pasinaudok Undo mygtuku, kuris yra lango apačioje.

12 žingsnis…

Visus objektus sudėliojęs į norimas vietas ir baigęs dažymo darbus, sukurtą kambarį peržiūrėk didesniame ekrane. Ekrano viršuje paspausk Hide Panel mygtuką. Tuomet, pasinaudojęs ekrano apačioje esančiu Zoom slankikliu, vaizdą priartink ir pažiūrėk, ar visi objektai yra numatytose vietose. Norėdamas ką nors pakeisti, spausk Show Panel mygtuką ir vėl pasinaudok puslapio viršuje pateikiamomis žymėmis.

13 žingsnis…

Baigęs kurti kambarį, dešinėje ekrano pusėje paspausk Save as mygtuką. Įvedęs kambario pavadinimą ir jį aprašęs, pasirink, ar kambarys turėtų būti paviešintas, ar paliktas privatus, ir spausk Save room mygtuką. Užsidarius kambario kūrimo langui galima paspausti New arba Open mygtuką ir atitinkamai pradėti kurti naują kambarį arba atidaryti prieš tai sukurtą ir (ar) nebaigtą kurti kambario projektą.

14 žingsnis…

Ateityje užbaigtus kambarius galėsi peržiūrėti pagrindiniame Mydeco svetainės tinklalapyje, paspaudęs ant My Profile nuorodos. Perėjęs į Rooms žymę išvysi visus sukurtus kambarių projektus. Šioje žymėje paspaudęs ant Edit my 3D room nuorodos galėsi sukurtų kambarių projektus paredaguoti. Norėdamas sukurtą kambario projektą parodyti draugui, projektą turi paskelbti viešu. Greta kambario sumažinto vaizdo lango paspausk ant Make Public nuorodos ir patvirtinęs savo pasirinkimą pasirink kambario peržiūros komandą. Atsidariusiame lange pavaizduotą kambario projekto nuorodą draugui gali nusiųsti elektroniniu paštu.