Kaip vizualiai padidinti kambarį?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Sutvarkykite kambarį. Sutvarkykite kambarį ir išneškite iš jo visus nereikalingus daiktus – kambaryje iš karto taps šviesiau.
 

Nudažykite sienas. Šaltos spalvos (mėlyna, žalia, violetinė) suteikia erdvumo įspūdį. Jei Jums labiau patinka šiltos spalvos, naudokite tik labai šviesius atspalvius. Monochromatinė (skirtingų vienos spalvos atspalvių) paletė sujungs erdvę ir ji atrodys didesnė. Taip pat galite sienas papuošti freskomis.
 

Parinkite tinkamus baldus. Jums teks rinktis tarp kelių didelių baldų arba keletos mažesnių baldų Tai padidins erdvę. Daugybė baldų baldelių kuria betvarkės įvaizdį. Baldus rinkitės su charakteringomis kojomis, atramomis rankoms ir permatomomis detalėmis (pvz.: stiklinius stalviršius, stiklines duris, stiklines spintas). Matysite daugiau kambario ir taip sukursite iliuziją, kad kambarys yra didesnis, nei iš tikrųjų. Kambaryje statykite baldus, kurie yra aptraukti į akis nekrentančia medžiaga. Jei mėgstate raštuotas medžiagas, tada baldus dekoruokite pagalvėlėmis ir kitokiomis smulkmenomis. Nepamirškite, kad baldų dydis turi būti proporcingas kambario dydžiui. Jokiu būdu nepirkite mažų baldų, jei Jūsų buto lubos yra aukštos ir negrūskite milžiniškos sofos į mažą kambariuką.
 

Teisingai išdėstykite baldus. Jei kambaryje nėra aiškaus centro, sukurkite jį baldų pagalba. Lentynose išdėliokite mielas smulkmenas, akcentuokite sėdėjimui skirtą zoną ir pan. Tam, kad kambario centras būtų aiškiai matomas, baldus statykite kampu į šį centrą. Išdėstykite baldus taip, kad būtų patogu vaikščioti po kambarį.
 

Kambario dekoravimas. Kambaryje pakabinkite veidrodį. Veidrodis atspindi šviesą ir erdvę, todėl kambarys atrodys daug didesnis. Jei kambaryje trūksta šviesos, pastatykite daug lempų. Gerai apšviestos erdvės atrodo didesnės. Jei ketinate puošti sienas paveikslais, nupirkite vieną ar du didesnius paveikslus, vietoj keleto mažų. Vienoje vietoje kabantys paveikslai atrodo tvarkingiau.

 

Kambario planavimas nuo brėžinio bus didelė investicija, taigi, jei Jūsų biudžetas yra ribotas, pradėkite nuo to, kas jau stovi Jūsų kambaryje. Daugiafunkciniai baldai sumažins baldų kiekį kambaryje. Kambario sutvarkymas ir baldų perstūmimas gali taip pat padėti suteikti kambariui daugiau erdvės.