Kaip susikurti jaukią ir patogią miegamojo erdvę?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Niekas neleis sumeluoti, kad miegamasis yra, ko gero, svarbiausias kambarys, visuose namuose. Tai erdvė, kuri yra dedikuota poilsiui. Dėl šios priežasties, svarbu, kad ji būtų jauki ir patogi, efektyviai pritaikyta poilsiui.

Tačiau, kaip tokią erdvę susikurti, kai rinkoje miegamojo baldų ir aksesuarų pasirinkimas yra labai didelis? Kokius baldus ir aksesuarus pasirinkti? Apie tai ir dar daugiau pakalbėsime šiame straipsnyje. 

Visada pradėkite nuo lovos 

Miegamojo lova visada bus pagrindinis ir svarbiausias baldas, miegamajame. Tai tas baldas, kuriame ilsimės, miegame ir praleidžiame daugiausiai savo laiko. Tad, nenuostabu, kad kuriant miegamojo atmosferą, pradėti reikėtų būtent nuo jo. Negana to, pradėti nuo lovos reikėtų ir todėl, kad lova yra, ko gero, didžiausias baldas erdvėje.

Tinkamos miegamojo lovos pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų poreikių, kambario dydžio. Jei kambarys erdvus ir didelis, o ir patys mėgstate efektyvų ir kokybišką poilsį – didelė ir erdvi lova bus geriausias pasirinkimas. Mažesnės, viengulės lovos puikiai tiks, jei miegamajame gyvenate vienas, o taip pat, tai bus puikus pasirinkimas paaugliui ar vaikui. Įsitikinkite, kad pasirinkta lova, o tiksliau, jos dydis, neužgožia visos kambario, netrukdo praėjimams, durims, kitiems baldams. 

Be abejo, jaukumui ir patogumui įtakos turi ne tik lovos dydis. Labai svarbus yra ir miegamojo lovos dizainas.  Būtent jis padės sukurti miegamojo atmosferą, prisidės prie jaukumo sukūrimo. Miegamojo lovos su paminkštintais atlošais – gražus ir elegantiškas pasirinkimas, kuris erdvei suteiks švelnumo.

Tuo tarpu, lovos be atlošo ar metalinį rėmą turintys modeliai puikiai papildys industrinį, minimalistinį interjerą. Itin platų ir įvairų miegamojo lovų pasirinkimą tikrai rasite Varle.lt internetinėje parduotuvėje: https://www.varle.lt/miegamojo-lovos/

Nepamirškite pasirinkti ir tinkamo čiužinio. Galite rinktis miegamojo lovas su jau integruotu čiužiniu arba jį rinktis atskirai. Tik kokybiškas, patogus ir geras čiužinys garantuos efektyvų ir kokybišką poilsį, gerą jūsų savijautą. 

Patogūs ir stilingi baldai daiktų laikymui 

Spintos, komodos ir spintelės galbūt ir nesuteikia daug jaukumo erdvei, bet prie patogumo sukūrimo tikrai prisideda. Kiekvienas nori maksimalios daiktų laikymo vietos, kad kambarys nebūtų jais apkrautas. Dėl to, įsirengiant miegamąjį būtina pasirinkti tinkamą spintą arba komodą. Žinoma, spinta yra optimaliausias pasirinkimas, suteikiantis daugiausiai ir patogios daiktų, drabužių laikymo vietos. Aukšta, lubas siekianti, įmontuojama spinta puikiai susilies su erdve ir efektyviai išnaudos miegamojo erdvę. Tačiau, tokia spinta gali būti per didelė, jei miegamasis kambarys yra mažas. Tokiu atveju, naudinga rinktis mažą spintą arba talpią komodą. Pastaroji leis ne tik susidėti drabužius ir daiktus į stalčius, bet ir suteiks nemažai stalviršio vietos, kuri gali būti panaudojama televizoriaus laikymui. Komodos pasižymi jaukumu ir elegancija, tad, ieškantiems būtent to, tai gali būti geriausias pasirinkimas. 

Akcentiniai baldai – atmosferos sukūrimui 

Žinoma, pagrindiniai miegamojo baldai yra svarbūs, tačiau, ne ką svarbesnį vaidmenį jaukios ir patogios atmosferos kūrime vaidina ir akcentiniai baldai. Tai jie suteikia erdvei daugiau stiliaus. Puikiu pasirinkimu gali tapti prie lovos galo statomas minkštasuolis, kuris ne tik prisidės prie kambario stiliaus kūrimo, bet ir bus tikrai funkcionalus.

Mažame kambaryje tokią funkciją gali atlikti nedidelis, bet stilingas pufas. Žinoma, ko gero, populiariausias pasirinkimas – fotelis. Stilingas, ryškiaspalvis fotelis gali tapti pagrindiniu interjero akcentu, pirmiausia patraukiančiu akį, vos tik įėjus į kambarį. Fotelis ne tik prisidės prie atmosferos sukūrimo, bet ir taps puikia vieta knygos skaitymui.

Na, o šalia priderintas staliukas su stilingu šviestuvu taip pat papildys miegamojo erdvę bei suteiks jai jaukumo. Nepamirškite veidrodžių, paveikslų ir šviestuvų, kurie efektyviai prisideda prie jaukios erdvės kūrimo. Būtini yra ir aksesuarai, tokie kaip stilingos pagalvėlės, žvakės ir augalai. Visa tai padės susikurti norimą erdvę, sukurs jaukią atmosferą ir leis džiaugtis ir mėgautis miegamuoju. 

Esame užtikrinti, kad atsižvelgę į šiuos kelis patarimus lengvai ir greitai susikursite jaukią ir patogią miegamojo erdvę, kurioje norėsis ne tik ilsėtis, bet ir leisti laisvalaikį. Varle.lt svetainėje rasite itin didelį ir įvairų miegamojo baldų asortimentą. Čia visada žemos kainos!