Kaip suprojektuoti savito stiliaus virtuvę?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Originalios virtuvės dizainui sukurti reikia minties polėkio. Gali būti sunku, jeigu nėra įkvėpimo šaltinio. Tačiau neskubėkite sakyti ne.

 

Nepriklausomai nuo Jūsų mėgstamo dekoro stiliaus ir kokioms apdailos medžiagoms Jūs teikiate pirmenybę, toliau pateikiame keletą universalių patarimų, iliustruotų keleto virtuvių interjerų pavyzdžiais, kaip patiems  susikurti originalaus interjero virtuvę, kuri padėtų išreikšti Jūsų savitą stilių.

 

Rask įkvėpimą: Pirmas dalykas atrasti įkvėpimą. Tai yra tai, kuo Jūs žavitės. Tema, daiktas, kuris priverstų Jūsų kūrybines sultis tekėti, kas suvirpintų Jūsų jausmus. Kiekvienam žmogui tai gali būti skirtinga: meno kūrinys, mylimos virtuvės plytelės, ar dizainerio sukurtas šviestuvas. Tai yra ta ašis, aplink kurią suksis visas, Jūsų kuriamos virtuvės interjeras. Kas tai bebūtų, čiupkite tai ir pradėkite savo kūrybinę akciją – “mano  sukurta originali virtuvė“.

 

Spalvos trauka: Priklausomai nuo Jūsų virtuvės interjero stiliaus, Jūs galite pasirinkti švarias ir ryškias spalvas, arba apsispręsti panaudoti neutralias spalvas. Ar panaudosite ryškių spalvų virtuvės spintelių dureles, ar blizgančias metalo spindesio apdailos medžiagas, ar sienas dažytumėte, bet kuria įsivaizduoja ar neįsivaizduojama spalva, Jūsų virtuvė turėtų atspindėti Jus ir tai, ką Jūs mylite savo gyvenime. Jeigu mylite jūrą, įneškite tai akvamarino spalvos spintelėmis į savo virtuvę.

 

 

Būkite kūrybingi su sienų apdailos medžiagomis: Sienų dažymas yra pagrindinis ramstis virtuvėje, tačiau yra ir kitos apdailos medžiagos, kurios gali padaryti virtuvę unikalia. Sienų plytelės, reljefiniai tapetai, akmuo yra puikaus dekoro pavyzdžiai. Prisiminkite, kad paviršiai iki viršutinių spintelių  turėtų būti plaunami. Paviršių apdailai, virš spintelių ir atokiau nuo maisto paruošimo vietos, galėtume suteikti daugiau laisvės. Jei KŪRYBIŠKUMAS YRA SVARBIAUSIA, tai nebus sunku, kad ir spageti padažą nuo sienos nuvalyti , tiesa?

 

Maišyk ir derink stilius: Įdomus dalykas kūrybiškos virtuvės projektavime yra stilių jungimas, kurie kaip ir nesiderina vienas su kitu, bet sumaišius vistiek papildo vienas kitą. Panaudokite grubios apdailos  medinius  paviršius kontrastiškame derinyje su blizgančiais lakuotais paviršiais, ryškių spalvų spinteles su blyškių atspalvių sienomis. Eklektiškas stilius suteiks virtuvės interjerui nepakartojamumo įspūdį. Tu žinai, kad kito tokio interjero nėra ir niekur kitur nesurasi. Kiekvieno žmogaus kūrybinis procesas yra skirtingas. Išsirinkite apdailos medžiagų parduotuvėje ar interjero dizaino salone, kokios medžiagos Jums patinka. Sudėliokite  pavyzdžius vieną šalia kito. Pažiūrėkite ar vizija gali tapti realybe.

 

 

Kūrybiškas erdvės organizavimas: Kad ir vizuali estetika yra svarbiausias dalykas mūsų kūrybiškos virtuvės dizaino atveju, bet neužmirškite ir funkcionalumo, kūrybiško  sandėliavimo savo virtuvėje. Kaip talpiai ir patogiai panaudoti spinteles, stalčius, įvairius konteinerius ir dėžutes. Siekite įgyti ir turėti pilną erdvės pranašumą. Kūrybiška virtuvė turi ne tik atrodyti puikia, bet ir puikiai atlikti savo funkciją.

 

 

Jūsų kūrybiškos virtuvės interjero dizaino projektas lengvai įgyvendinamas, sekant šiais paprastais žingsniais. Kūrybiška virtuvė gali būti eklektiškas medžiagų, spalvų, funkcijos, organizavimo metodų mišinys. Jeigu gali tai svajoti, tai gali tai padaryti. Virtuvė,- tai vieta, kurioje  vyksta stebuklai. Imkimės… ir padarykime tai!

 

Ar Jums patinka ryškios spalvos ar subtilūs tonai virtuvės interjere? Pasidalinkite savo mintimis, malonu būtų išgirsti!