Kaip sukurti romantišką aplinką miegamajame?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Įvertinkite miegamojo būklę

Pirmiausia, įvertinkite kambario baldų ir aksesuarų būklę. Jei Jūsų baldai ir miegamojo aksesuarai jau seniai prarado prekinę išvaizdą, verčiau nedelsiant atiduokite juos vietinei labdaros organizacijai. Metas ieškoti naujų, patrauklesnių baldų bei miegamojo detalių. Renkantis naujus baldus, svarbu įsitikinti, kad jie yra kokybiški, patogūs, atitinka kambario dydį bei Jūsų grožio suvokimą.

Lova

Pati svarbiausia miegamojo vieta neabejotinai yra lova. Sieną, prie kurios stovi lova, patariame dažyti raudona spalva, nes raudona – tai meilės ir aistros simbolis. Jei gebėsite išmintingai pasinaudoti šios spalvos suteikiama energija, jūsų tarpusavio santykiai su mylimu žmogumi taps žaismingesni. Likusios kambario sienos gali būti nudažytos švelnesnių atspalvių dažais, pavyzdžiui, smėlio, pilka ar sviestinio kremo spalvomis.

Rinkitės lovą, kuri atitinka Jūsų stilių, miegamojo dydį ir nėra per brangi. Jei kambarys mažas, nepirkite neįprastai didelės lovos. Šiuolaikiškai ir įdomiai atrodys prabangiais medžiaginiais apmušalais puošta galvūgalio lenta. Šis elementas ne tik gražus, bet ir patogus bei suteikiantis kambariui išskirtinumo. Jei jau išsirinkote lovą, atėjo metas įsigyti čiužinį. Tinkamai parinktas čiužinys lovoje praleistas akimirkas gali paversti pasaka. Taip pat derėtų nepamiršti pasirūpinti kokybiška, tačiau įperkama patalyne.

Šviesa

Pirkdami pakabinamą šviestuvą, atkreipkite dėmesį, ar yra galimybė šviesos intensyvumą reguliuoti vieno mygtuko paspaudimu. Šis privalumas, leis pritaikyti kambarį individualiems poreikiams, nuotaikoms. Nedidelių pastatomų šviestuvų šviesa, taip pat svarbi, nes pasirinkę du vienodus šviestuvus ir pastatę juos ant naktinių staliukų iš abiejų lovos pusių, galite vizualiai įrėminti savo lovą. Nepamirškite įsigyti dailių žvakių, suteiksiančių miegamajam romantikos!

Detalės

Tinkamai parinkti namų dekoro aksesuarai gali akimirksniu pakeisti nuobodžią namų erdvę ir paversti ją gražia, masinančia vieta. Atraskite vietos aksesuarams, kurie įtinka net reikliausiųjų skoniams. Jei norite, jog kambaryje tvyrotų romantiška, kvapni atmosfera, belieka ant sienos pakabinti paveikslus, į spindinčią krištolinę vazą pamerkti rožių. Įjunkite muziką ir mėgaukitės ragaudami šokoladinius šampano skonio triufelius. Sėkmės!