Kaip sukurti laimingus namus?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Valgomasis ir svetainė

Svetainėje dera viskas, kas žadina jan energiją. Pietvakarių pusėje pakabinkite raudonų ar geltonų šviestuvų. Šios spalvos stimuliuoja energiją, patalpą pripildo šilumos ir saulės šviesos. Energijos suteikia ir saulės simboliai, pavyzdžiui, žvakidė su saulės atvaizdu. Kad šeimoje vyrautų laimė ir supratimas, interjerą puoškite "laimingais ąsočiais". Įsigykite vazų, vaizduojančių drakoną ar feniksą. Į ilgakakles spalvotas vazas pamerkite gėlių. Į kitas priberkite mineralų ar kitokių pusbrangių akmenų. Kinai tiki, jog siaurakaklės ir pūstos vazos saugo turtus, o porcelianinės su paukštelių ornamentais – santuoką ir šeimos židinį. Antai povas ar feniksas padeda prisivilioti meilę. Paukščiukų porelė "pričiulba" laimingą ir ilgą meilę. Paveikslas su skrajojančiomis žąsimis saugo sutuoktinių ištikimybę.
Miegamasis

Pagrindinis miegamojo baldas – lova. Pagal feng shui, geriausia ją statyti taip, kad būtų nematyti duris, kas įeina į kambarį, tačiau jokiu būdu ne tiesiai prieš jas. Atsidursite tarp įvairių energijos srautų, kurie neigiamai veiks jūsų bioenergiją. Gali kamuoti nemiga, lydėti nesėkmės, net atvėsti meilė, nes atsiduriama ties pavojingu srautu, kuris vadinamas "mirties kilpa". Jei nėra galimybės perstatyti baldų, nakčiai lovą nuo durų atitverkite širma.

Pastebėjote, jog dažnai be priežasties pykstatės su sutuoktiniu? Vėlgi gali būti "kaltas" jūsų meilės guolis. Jei lova nepristumta nei prie vienos iš sienų, tuoj pat tai padarykite. Taip išguisite blogą energiją, ir santykiai netrukus turėtų pagerėti. Geriausia, kad galvūgalis remtųsi į sieną. Nelabai puikus sumanymas statyti lovą per lango vidurį.

Jeigu miegamajame yra baldų aštriais kampais, nukreiptais į lovą, pakabinkite vėjo varpelį – neutralizuos blogąją energiją.

Į dvigules lovas klokite vientisus čiužinius. Sutuoktiniams nedera miegoti ant skirtingų. Anot kinų išminties, skiriantis plyšys, nors ir paslėptas po lovatiese, atneša nesutarimų. Daug geriau miegosite atskirose lovose, kurios nebūtinai turi būti greta. Svarbiausia, kad jos šlietųsi prie sienos. Beje, jei ketinate įsigyti naują lovą, rinkitės turinčią atramą galvūgalyje. Atrama simboliškai saugo ir tvirtina miegančią porą.

Miegamasis tikrai neturėtų virsti veidrodžių karalyste. O gal jau įsirengėte veidrodines lubas ar spintą su veidrodinėmis durimis? Kinų išmintis byloja, jog dideli veidrodžiai ypač žalingi santuokai. Veidrodinės lubos skatina neištikimybę. Kai šalia poros atsiranda trečias asmuo, santuokai iškyla rimta grėsmė. Taigi, jei yra galimybė, veidrodžius išneškite arba raskite jiems tinkamesnę vietą, pavyzdžiui, šalia lovos galvūgalio. Svarbiausia, kad lova neatsispindėtų veidrodyje. Kinai tiki, kad miegamajame tinka paveikslas su mėnesienos atvaizdu: toks kurstąs vedybinę laimę.

Vaikų kambarys

Nesutarimų tarp tėvų ir vaikų atsiranda, kai namuose tvyro neigiama energija. Ją sumažinsite tinkamai sustatę baldus. Ypač atkreipkite dėmesį, kur stovi lova. Jei auga skirtingų lyčių vaikai, mergaitės lovą statykite vakarų pusėje(simbolizuoja džiaugsmą, subtilumą ir laimę), o berniukų rytų (simbolizuoja augimą ir jėgą).

Jei jūsų vaikas prastai mokosi, pakabinkite ar pastatykite mažą kristalą pietrytinėje kambario pusėje. Kristalai skatina norą mokytis net didžiausius tinginiukus. Tinkamiausia rašomojo stalo vieta – šiaurės rytai.

Neleiskite vaikams miegoti ant grindų ar žemų lovų. Gali išaugti nesusitupėję ir nelaimingi. Pasak kinų, svarbu net durų dydis: visų vaikų kambarių durys turi būti vienodos. Jei jos varstosi ne į vidų, o į išorę, irgi negerai – vaikas išaugs peštukas. Disharmonijos teikia ir girgždančios ar stringančios durys. Dėl tokios smulkmenos broliai ir seserys gali nesutarti ir nerasti bendros kalbos.

Virtuvė

Šiaurės vakarai – pati netinkamiausia vieta virtuvei. tačiau nesikrimskite, jei būtent čia ji įrengta. Svarbiausia, kad šioje pusėje nestovėtų viryklė. Išmanantys feng shui sako, kad šiaurės vakarai simbolizuoja šeimos tėvą ir maitintoją. Reikėtų būti labai atidiems, kad nenaikintumėte jo energinės pusiausvyros ir laimės, vadinasi, ir šeimos gerovės. Tada sumažėja šeimos turtai ir gresia nuostoliai, vagystės, nepriteklius ir t.t.

Venkite ugnies (viryklė, krosnelė, orkaitė) ir vandens (šaldytuvas, indaplovė ir kriauklė) energijų susidūrimo. Nestatykite jų vieno priešais kitą, antraip sulauksite nesėkmių.

Šluotą ir šepečius laikykite taip, kad nesimatytų. Jei norite išbaidyti nekviestus svečius ar vagis, apverskite ir atremkite į sieną, nukreiptą lauko durų link. Kinai tiki, jog per naktį paliktas į duris atremtas šepetys saugo nuo įsibrovėlių.

Kabinetas

Darbo vieta turi būti idealiai sutvarkyta. Niekada nepalikite išmėtytų segtuvų, aplankalų. Jausitės prislėgti ir vangūs. Atkreipkite dėmesį, kokios knygų lentynos. Atviros, be durelių skleidžia mirties energiją ir neigiamai veikia kambaryje esančius žmones. Sunku susikaupti, nesiseka dirbti, nekyla minčių.

Negi negalite įsigyti kitų lentynų? Knygas sudėkite taip, kad jų nugarėlės būtų sulig lentynos kraštais – nesimatys blogąją energiją skleidžiančių lentynų briaunų. Stiklinių lentynų nederėtų statyti šiaurinėje buto ar namo pusėje, o medinių – pietvakarių ar šiaurės vakarų. Mažiausiai kenkia plastmasinės lentynos.