Kaip sukurti jaukų namų interjerą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Spalva butui suteikia ne tik jaukumo ir šilumos, bet gali paversti kambarį šaltu ar dalykišku. Žinoma, nebūtina, renkantis apmušalus, išmokti visą spalvų gamą, tačiau keletą būtiniausių spalvų derinimo taisyklių žinoti reikėtų, nes tik taip sugebėsite sukurti harmoniją.

Šiltomis laikomos geltona, oranžinė, raudona spalvos ir jų atspalviai. Jos primena saulę ir ugnį, todėl labai tinka svetainei ar valgomajam.

Vandens mėlyna ir žalia skleidžia vėsą ir ramybę, todėl tinkamiausia miegamajam.

Štai, jau kelios spalvų reikšmės, padedančios orientuotis renkant apmušalus, padedančius atsipalaiduoti. Rudi atspalviai būdingi kaimiškam stiliui ir teikia solidumą. Juoda ir balta spalvos bei tarp jų esantys pilki atspalviai yra neutralūs. Geriausia juos derinti su intensyviomis spalvomis.

Laikantis šių kelių taisyklių galimavien sienų apmušalais vieną kambarį paversti jaukiu, kitą – ekstravagantišku, o dar kitą – paprasčiausiai kukliu. Kad atitiktų kiekvieno skonį.

Kambario įrangos ir sienų apmušalų harmonija

Dauguma žmonių iš visų bute esamų kambarių svetainei skiria didžiausią dėmesį. Čia renkasi šeima, sutinkami svečiai, keliamos puotos. Todėl svetainei beveik visada parenkami patogūs baldai ir šilti atspalviai. Tačiau kartais, nepaisant pastangų ir išlaidų, harmonijos nesukuriame. Spalvos užgožia viena kitą, o sofa, kuri, rodos, yra viena gražiausių bute, pastebima tik ant jos atsisėdus.

Šiai problemai išspręsti yra keli labai paprasti būdai. Jei norime ką nors išryškinti, reikia sukurti kontrastą. Pvz., jei sofa uždengta margu , raštuotu audeklu, tuomet apmušalai turėtų būti vienspalviai ar prislopintų tonų.

Dabar parduotuvėse toks didelis sienų apmušalų pasirinkimas, kad ne vienas pirkėjas puola į neviltį, negalėdamas apsispręsti, kurie jų geriausi, gražiausi ir tinkamiausi. Kai ant sienų apmušalų etiketės pamato dar ir įvairius paslaptingus ženklus, kuriuos ne visi pardavėjai gali paaiškinti, ūpas pradėti remontą dingsta visai. kambarys, zmones

Kelios gudrybės, kaip sienų apmušalais suteikti kambariui jaukumo

Skoningi sienų apmušalai – tai namų vizitinė kortelė. Tai jie kuria atmosferą ir atspindi čia gyvenančių žmonių skonį ir stilių. Žemos patalpos atrodys aukštesnės, jei išklijuosite apmušalais su vertikaliais ornamentais ar juostomis. Kambarį aukština ir netiesioginis lubų apšvietimas. Mažos patalpos atrodys didesnės, jei sienų apmušalai bus neryškiai ornamentuoti ir šiltų spalvų. Arba dideliais susiliejančiais ornamentais.

Didelis fotoapmušalas, pabrėžiantis gilumą, vizualiai didina kambarį, tačiau nėra madingas. Aukštos patalpos optiškai sumažės, išklijavus sienas horizontaliai ornamentuotais apmušalais. Jei apmušalus klijuosite ne iki pat lubų, jos : pažemės „ . Apšvietimas į apačią – dar vienas būdas kambariui sumažinti. Didelės patalpos optiškai sumažės, naudojant šiltas, be baltos spalvos priemaišio, spalvas arba ryškiai margintus apmušalus. Atitinkamai veikia smulkiai marginti apmušalai .

Veidrodžiai didelėse patalpose netinka. Aukštas patalpas galima pagilinti naudojant sienų apmušalus su neryškiais , susiliejančiais ir balta spalva pašviesintais ornamentais. Patartinos vėsios spalvos: žalia, mėlyna, žalsvai melsva, melsvai violetinė. Tuomet akys neįžiūri griežtų ribų ir patalpa optiškai padidėja. Panašus efektas gaunamas išklijavus lubas dryžuotais apmušalais. grindys

Juostos, kraštai, apvadai

Dažnai prie apmušalų galima pritaikyti ir tinkamas juostas, kraštus bei apvadus. Jais apklijavus didelių formatų paveikslus ar veidrodžius, galima sukurti efektyvias detales, pvz., ant erdvios tuščios sienos, aplink duris ar langus.