Kaip suderinti drabužius ir namų interjerą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Atspirties taškas – mylimiausi daiktai

Tarkim, esate visiškai apsėstas savo raudono aksomo fotelio. Būtent todėl šalia jo priderinote antikvarinį staliuką ir krūvą rožinių knygų. Taip sukūrėte kampelį, kuris geriausiai papildo krėslą.

Perkelkite šį mąstymą į savo garderobą ir kaip atspirties tašką naudokite savo mylimiausius daiktus. Galutinis tikslas – kurti nedideles drabužių kolekcijas, kuriose būtų labiausiai mėgstami daiktai. Jei dievinate konkrečią striukę, optimizuokite savo spintą taip, kad galėtumėte ją dėvėti kuo puikiausiai.

Išnagrinėkite drabužių ir baldų spalvas

Žmonės visada perka tokios spalvos drabužius, kuriuos dėvėdami jie jaučiasi ir atrodo gerai. Tokios pat minčių eigos reikėtų laikytis ir dekoruojant kambarius. Jei turite mėlyną sofą, o melsvų atspalvių negalite pakęsti, ant jos atrodysite ne savo vietoje. Kai kurie netgi derina kilimų atspalvį prie savo įprastos stiliaus spalvų paletės!

Papuošalais pagražinkite ir kambarį

Didelė tikimybė, kad, jei peržiūrėtumėte savo papuošalų kolekciją, atrastumėte dirbinių, kurie nepriekaištingai papuoštų jūsų namų interjerą. Tad perkratykite vėrinius, apyrankes, žiedus bei laikrodžius, kuriuos esate paslėpę papuošalų dėžutėse, ir ištraukite juos į visiems matomą vietą. Nesvarbu, ar šiuos papuošalus nešiojate kasdien, ar ypatingomis progomis. Juos eksponuoti yra ne tik patogu, bet ir elegantiška. Ar pasirinktumėte eksponuoti kelis papuošalus, ar visą kolekciją, papuošalai suteiks tekstūros ir vizualinio įdomumo.

Tačiau nenumeskite papuošalų ant komodos ar naktinio staliuko. Leiskite pasirinktiems aksesuarams patraukti dėmesį savo spindesiu, rasdami unikalių būdų, kaip eksponuoti šiuos lobius. Sukurkite įdomią kompoziciją ir demonstruokite papuošalus ant stovelių, induose arba susikurdami organizatorių “pasidaryk pats” stiliumi. Galite pabandyti patys sukonstruoti laikymo vietą, naudodami įrankius, keletą kabliukų ir medinį paveikslo rėmelį, kurį vėliau galėsite pakabinti ant sienos. Rėmas gali būti naujai įsigytas arba jau turimas, tik svarbu, kad jis būtų iš tvirtos medžiagos.