Kaip papuošti namus Kalėdoms?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Išsirinkite papuošimų stilių

 

Egzotiškos Kalėdos: puoškite namus tolimų šalių motyvais. Pagalvokite apie Indiją, Kiniją, Meksiką, Afriką ir net nepajusite, kaip aplankys įkvėpimas.

Žaislų šalyje: Kalėdų eglutę papuoškite mediniais žaisliukais, o kambariuose ir ant durų prikabinėkite įvairių įvairiausių žaislų.

Klasikinės Kalėdos: namus padabinkite įprastais raudonais, auksaspalviais ir žaliais motyvais.

Kaimiškos Kalėdos: Jums pravers žagarai, šiaudai, sausainiai ir samanos.

Senio Besmegenio Kalėdos: paverskite savo namus sniego karalyste. Ant lentynų, palangių, grindų pristatykite Besmegenio statulėlių, apipurkškite langus dirbtiniu sniegu, priklijuokite vatos –stenkitės sukurti apsnigto būsto įspūdį.

 

 

Rankų darbo papuošimai – mieliausi

 

Nebūtina pirkti brangių blizgučių ir suvenyrų. Rankų darbo papuošimai sukurs jaukią atmosferą ir… sutaupys pinigų. Štai keletas papuošimų, kuriuos galite pasidaryti patys iš daiktų, kurių galima rasti pasiknisus stalčiuose ir dėžėse.

 

 

Rankų darbo žvakidė

 

Paimkite nedidelį stiklainį, apriškite jį kaspinu ir pripilkite smėlio. Štai ir pasidarėte žvakidę! Dabar į stiklainį įdėkite žvakutę. Tam, kad tamsiais vakarais būtų jaukiau, užsižiebkite keletą tokių stiklainių.

 

 

Kartoninė žvakidė

 

Paimkite kartoninės dėžės dangtį, gerąją jo pusę apklijuokite dovanų popieriaus skiautėmis. Tikriausiai kiekvienuose namuose atsiras „dėl viso pikto“ prikaupto popieriaus. Tada uždėkite šiek tiek samanų ir mažų žvakučių.

 

Puikią žvakidę galite pasidaryti iš vyno ar kokio kito gėrimo butelio. Ištepkite butelį klijais ir apibarstykite blizgučiais. Į vidų įdėkite akmenukų, kad tvirčiau stovėtų, o į kaklelį įkiškite žvakę.

 

 

Sukaupkite kalėdinę kolekciją

 

Šventinius papuošimus kurkite kartu su šeima. Taip bus kur kas smagiau, nei apsipirkti prekybos centre. Visuomet į vieną vietą kraukite visas šventines smulkmenas, kurias gaunate dovanų (žvakes, žaisliukus ir pan.). Taip kursite bendrą kalėdinę šeimos istoriją.

 

 

Puoškite duris ir langus

 

Jums pravers spalvoto ir dovanų popieriaus likučiai. Iš jų prikarpykite įvairių figūrų, pavyzdžiui žvaigždžių, eglučių, varpų ir panašiai.

 

 

Tada paimkite adatą ir siūlą. Suverkite visas iškarpas ant siūlo. Abiejuose galuose užmegzkite po mazgą, kad iškarpos nenukristų. Ištempkite siūlą ir pakabinkite virš lango ar durų!

 

 

Smulkūs papuošimai

 

Senus pliušinius meškučius ir skudurines lėlės apriškite raudonu kaspinu ir išdėliokite ant lentynų, palangių ar po Kalėdų eglute.

Iš kartono pasigaminkite mažučių dėžučių. Apklijuokite jas blizgučiais, kaspinais ar dovanų popieriumi ir pakabinkite ant kalėdinės eglutės.

Miške prisirinkite smulkių pušies šakelių ir kankorėžių. Parsinešę namo išdėliokite ant palangių ir padabinkite jau anksčiau pasidarytais blizgiais papuošimais.