Kaip nebrangiai atnaujinti namų interjerą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Daugelis vaikų mėgsta žaisti žaidimą namai, kuriame vaikiškomis akimis sprendžiamos net tėvų gyvenimo situacijos, o tam reikalinga tokia erdvė, kurioje būtų saugu ir patikima. Tokius namus vaikai įsirengia net dėžėje nuo šaldytuvo ir su kiekvienais metais ta „dėžė“ vis didėja, kol pagaliau tenka iš viso palikti tėvų namus ir iš saugaus lizdelio iškeliauti į naują paslaptingą ir nepažintą, studentišką pasaulį. Studijų metu viename kambaryje tenka gyventi su įvairaus plauko, panašaus ar skirtingo mąstymo bendraamžiais, kurie po kelių metų bendro gyvenimo drauge arba tampa geriausiais draugais, arba…

Jau bendrabutyje kiekvienas kuria savo jaukių namų viziją, kuri pasireiškia mielų smulkmenų, primenančių namus, kabinimu ant sienų ar dėliojimu ant nedidelės spintelės šviestuvui. Ir kokia palaiminga diena būna ta, kai pagaliau persikeli, kad ir į išsinuomotą butą, tačiau jau su mažesniu žmonių kiekiu viename kambaryje! Tačiau ir čia dar ne viskas. Retas buto nuomotojas leidžia daryti drastiškus remontus ar kitokius perversmus. O taip norisi pagaliau pademonstruoti savo per daugelį metų susikaupusias namų interjero dekoravimo idėjas.

Tačiau norint bent šiek tiek pakeisti interjero situaciją gali pagelbėti net keletas ryškesnių ir nebrangių akcentų. Pirmas tokių gali būti įvairios pertvaros ar net rytietiško stiliaus širmos. Šių išskirtinių elementų dėka gali pasikeisti ne tik kambario konfigūracija, erdvių išplanavimas, tačiau ir viso buto stilistika. Tokios vizualios pertvaros tinka norint suskirstyti kambarį į keletą funkcinių erdvių. Taip miegojimo zoną galima atskirti nuo darbo ir panašiai. Jei pabodusios nykios spalvos kambario sienos, jas galima paįvairinti tinkamo formato paveikslų reprodukcijų ar fotonuotraukų gaminiais.

 

 

Svarbiausia tinkami rėmeliai ir spalvinė tematika juose. Įrėmintos didelio formato meninės fotografijos puikiai tiks norint ne tik paslėpti sienos nelygumus, tačiau ir sumažinti, vizualiai priartinti ilgus koridorius. O jei vis dar kambaryje atrodo nyku – pakeiskite užuolaidas! Jei namuose trūksta natūralaus saulės apšvietimo ir nesibaiminate įkyrių kaimynų žvilgsnių – užuolaidų galite iš viso atsisakyti. Jų nebuvimas padidins kambario erdvę, įneš daugiau šviesos ir gaivumo.

 

Kalbant apie poilsio zoną – rinkitės tokius spalvinius sprendimus, kurie geriausiai atskleistų jūsų asmenybę. Jei esate pozityvus ir naujoves mėgstantis žmogus – nebijokite kontrastingų sprendimų. Tokiu akibrokštu gali būti net ryškiaspalvės kėdės. Jei kambaryje vis dar trūksta spalvų ir kažko tokio, kuo norėtųsi vis grožėtis – įsigykite išskirtinį krėslą ar fotelį. Juo gali būti patogusis sėdmaišis arba įnoringai ir moderniai atrodanti plastiko kėdė.

 

Negi manote, kad plastikinės kėdės būna tik baltos ar žalios spalvos ir tinkamos tik pasisėdėjimui sode? Klystate! Vos tik išradus šią dizaino prasme unikalią medžiagą, prasidėjo tikras konkurentų karas, kas moderniau ir stilingiau ją pristatys pasauliui. Jei pabodo baltos kambario sienos – įsigykite aštriai raudoną, oranžinę, o gal žalią ar net geltoną kėdę, kuri suteiks ne tik spalvų, bet ir kontrasto nykiai erdvei.

Nebijokite eksperimentuoti ir išleisdami visai nedaug pinigų galite atsikratyti nuobodžios namų kasdienybės ar tos pačios nykios sofos. Tam, kad būtų smagiau gyventi gali užtekti vos keleto linksmų ir spalvotų pagalvių nors ir ant senos bei nuobodžiai atrodančios lovos.