Kaip išsirinkti paveikslą savo namams ?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Tačiau, paveikslo išrinkimas gali būti įdomi veikla, ir gerai praleistas laikas, kurio darbo vaisiais galėsite džiaugtis ilgą laiką. Tam, kad taip būtų, žemiau pateikiame 3 pagrindinius žingsnius, kuriuos atlikę, galėsite greitai ir be galvos skausmo išsirinkti tinkamiausią paveikslą savo naujai erdvei.

1 žingsnis. Išmatuokite sieną.

Pirmas ir svarbiausias žingsnis, prieš perkant paveikslą, tai išmatuoti sieną, vietą, kurioje kabinsite paveikslą. Dažniausiai, dėl ko kyla daugiausia problemų, tai kad žmonės skuba susirasti patinkantį paveikslą, bet dar nežino, ar jo matmenys tiks būsimai vietai. Paveikslas gali būti per didelis, per mažas, arba perdaug iškreipti patalpų spalvos harmoniją. Ypač dažnai, žmonės išsirinkę patinkamą paveikslą, sunkiai su juo išsiskiria, nes jiems jis perdaug patinka, ar tingi ieškoti geresnio, tinkamesnio varianto.

 

Pradedama eiti į kompromisus ir meluoti sau, kad paveikslas yra tinkamo dydžio, kad ne toks jis jau didelis ar per mažas. Paveikslą nusiperkame, bet po kurio laiko, pradedame kaltinti save, kad paskubėjome, kad paveikslas netinka patalpai. Todėl, pirmas žingsnis, prieš perkant paveikslą, yra išmatuoti sieną, ir žinoti, kokio dydžio paveikslo mes ieškosime. Matuojant sieną, svarbu palikti aplink paveikslą tuščios vietos, kad siena neatrodytų perdaug sugrūsta.

 

2 žingsnis. Derinkite spalvas.

Neteisingai parinktos paveikslo spalvos, gadina sienos, ir bendrą kambario vaizdą. Reikia rinktis paveikslo spalvas, kurios nedarkytų patalpos vaizdo, bet suteiktų joms harmoniją. Paveikslų spalvų parinkimas yra nesudėtingas procesas, kurį galite atlikti patys, be interjero dizainerių paslaugų. Išsirinkite iš patalpos, kurioje kabinsite paveikslą, dvi ryškiausias ir dažniausias spalvas, ir ieškokite paveikslo, kuris turėtų tas dvi spalvas. Kambario spalvos, esančios paveiksle, sukurs įspūdį, kad paveikslas dera patalpoje.

 

3 žingsnis. Neskubėkite, pamatykite kuo daugiau eskponatų.

Atlikę visus techninius darbo aspektus, galime pradėti rinktis paveikslą. Žinome kokio maždaug išmatavimo paveikslo ieškome, bei kokios spalvos jame turi figuruoti. Dažna klaida, kurią darome pirkdami paveikslus, kai renkames iš labai mažo pasirinkimo. Peržiūrime kelis eksponatus, aplankome vieną galeriją, ir nusprendžiame, kad jau radome tinkamiausią paveikslą savo namų sienai.

 

Vėliau, pamatę dar gražesnį paveikslą, pradedame kaltinti save, kad paskubėjome pirkti. Aplankykite ne vieną, o kelias dailės galerijas. Susiraskite internete parduodamų paveikslų katalogus, ir juos peržiūrėkite. Kuo daugiau pamatysite, tuo daugiau šansų, kad tikrai rasite paveikslą, kuriuo džiaugsites, ir neabejosite, kad gal reikėjo pirkti kitą.

 

Laikantys šių aukščiau išvardintų trijų žingsnių, užtikrinsite save, kad išsirinksite tinkamiausią ir gražiausią paveikslą norimai patalpai, ir nesigailėsite dėl savo sprendimo. Paveikslo parinkimas turi būti smagus, įdomus ir jaudinantis procesas, todėl nepamirškite to, kai kitą kartą rinksites paveikslą.