Kaip „išplėsti“ vonios kambarį?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Šviesios šaltos spalvos atspindi šviesą, taip vizualiai padidindamos erdvę. Efektas bus didesnis, jei ne tik sienos, bet ir grindys bus tos pačios spalvos, tik keliais tonais šviesesnės ar tamsesnės. Kad vonios kambarys neatrodytų pernelyg „išblyškęs“, paspalvinkite jį keliomis ryškiomis detalėmis. Tarkime, spalvingais rankšluosčiais.

 

Vertikalūs raštai ir veidrodžių triukai

 

Lubos atrodys aukštesnis, jei stambius piešinius ant sienų pakeisite vertikaliais raštais. Stambios detalės ant sienų mažina erdvę.

 

Niekas taip neišplečia erdvės kaip veidrodžiai ir veidrodiniai paviršiai. Geriausia pakabinti vieną didelį veidrodį arba keletą mažesnį veidrodėlį virš vonios ar kriauklės. O veidrodžiai, pakabinti vienas priešais kitą, sukurs begalinės erdvės įspūdį. Originaliai atrodys veidrodis, pakabintas per visą vonios kambario durų plotą.

 

Nieko nereikalingo

 

Išnaudokite visus keturis patalpos kampus. Įsigykite erdvę saugančias kampines lentynėles ir spinteles. Puikiai tiks ir L formos lentynos.

 

Neužgriozdinkite vonios kambario nereikalingais daiktais: buteliukais, dėžutėmis ir panašiais daiktais. Po ranka pasilikite tik tuos, kuriuos naudojate kasdien. Rečiau naudojamus daiktus sukaišiokite į uždaras „saugyklas“.

 

Apdairiai išdėstytos lentynėlės

 

Pakabinkite keletą atvirų lentynėlių aukščiau ant sienų. Atviros lentynos erdvę ryja mažiau nei uždaros spintelės ant grindų ar akių lygyje. Smulkius daiktus sudėkite į dėžutes ir sukraukite jas ant lentynų.

 

Erdvė po kriaukle ar virš unitazo dažnai nepelnytai pamirštama. Įrenkite ten nedideles spinteles – bus kur sukrauti kempines, tualetinio popieriaus ritinėlius ar dantų pastos dėžutes.

 

Nepamirškite išnaudoti durų – ant jų galima pritvirtinti kabliukus rankšluosčiams ar chalatams. Mini kabyklas galima įrengti ir ant spintelių durelių.

 

Daugiau šviesos

 

Kuo geriau apšviestas vonios kambarys, tuo didesnis jis atrodo. Įprastą apšvietimą iš viršaus papildykite šviestuvais virš kriauklės, vonios ar prie veidrodžio. Kuo daugiau stiklinių ir veidrodinių paviršių vonios kambaryje bus, tuo gražiau šviesa spindės.

 

Galvodami, kaip įrengti vonios kambarį, pirmiausia galvokite apie patogumą ir praktiškumą. Nebijokite eksperimentuoti ir mąstyti nestandartiškai. Niekas kitas geriau už jus nepažįsta šio nedidelio kambarėlio, todėl būtent jūs galėsite surasti racionaliausius sprendimus.

 

Vonios kambarys atrodys erdvesnis, jei jį išdažysite šviesiomis spalvomis ar išklosite šviesių tonų plytelėmis.